Tétris wspiera budowę nowej siedziby Amnesty International

Amnesty International w Polsce przeniosło się do nowej siedziby na Żoliborzu przy Placu Lelewela 8. Prace remontowe wykonał Tétris, który sfinansował jedną trzecią wartości całego przedsięwzięcia. Przeprowadzka do nowego biura była koniecznością spowodowaną rozwojem liczby pracowników i rosnącymi potrzebami związanymi z rozwojem organizacji w Polsce. 

Rajmund Węgrzynek, Tétris Willa przy Placu Lelewela wymagała gruntownego remontu. - Jako organizacja pozarządowa często polegamy na pomocy osób indywidualnych, firm i innych instytucji. Dzięki pomocy Tétris możemy teraz skutecznie działać na rzecz praw człowieka – mówi Draginja Nadaždin, dyrektorka Amnesty International. - Solidaryzujemy się z działaniami Amnesty. Cieszę się, że choćby poprzez ten gest mogliśmy wesprzeć ich działalność – komentuje Rajmund Węgrzynek, dyrektor zarządzający Tétris

Amnesty International to globalny ruch ponad siedmiu milionów ludzi, którzy niesprawiedliwość na świecie traktują osobiście. W Polsce działa jako masowy, demokratyczny ruch współtworzony przez ponad 7 000 członków i członkiń oraz dziesiątki tysięcy sympatyków. Prowadzi działania poprzez grupy lokalne, szkolne oraz sieć edukatorów i edukatorek.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*