Tomasz Czuba Dyrektorem Regionalnym w JLL

Warszawa, 13 lipca 2017 r. – Firma JLL ogłosiła nominację Tomasza Czuby, Dyrektora Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, na stanowisko Dyrektora Regionalnego.

Tomasz Czuba, JLLTomasz Czuba kieruje 20-osobowym zespołem ekspertów specjalizującym się w wynajmie powierzchni biurowych w Polsce. W JLL odpowiada za projekty z obszaru reprezentacji właścicieli budynków – krajowych i międzynarodowych deweloperów oraz funduszy inwestycyjnych. Świadczy usługi doradztwa strategicznego, obejmującego m.in. tworzenie długoterminowych strategii wynajmu oraz planów marketingowych dla nieruchomości biurowych, a także negocjacje i renegocjacje umów.

„Nominacja Tomasza Czuby, eksperta z 15 – letnim doświadczeniem w sektorze, jest potwierdzeniem jego kompetencji, uznania ze strony klientów, oraz wkładu w tworzenie i umocnienie pozycji działu jako wiodącego zespołu ds wynajmu biur w Polsce”, informuje Anna Młyniec, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych oraz Reprezentacji Najemcy, JLL.

Wśród firm, z którymi współpracował Tomasz Czuba, znajdują się wiodący gracze na rynku, jak Ghelamco, Yareal, Warimpex, Trigranit, Karimpol, Heitman, GTC, Immobel, Cromwell, DEKA Immobilien, Unibail-Rodamco, Griffin, Virako i Grupa Waryński. W swojej karierze Tomasz brał udział w negocjacjach umów najmu na ponad 500 000 mkw. powierzchni biurowych.

„JLL działa w Polsce od 22 lat, a ostatnie lata były dla nas okresem dużych zmian i dynamicznego rozwoju – istotnie zwiększyliśmy zatrudnienie, rozszerzyliśmy zakres usług, i przenieśliśmy się do nowego, większego biura w Warsaw Spire. Zatrudniamy – i promujemy - najlepszych ekspertów na rynku. Awans Tomasza Czuby to dowód na to, jak długofalowo umacniamy strategię biznesową firmy, angażując i wspierając naszych najlepszych pracowników”, dodaje Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*