TomTom bierze 1 000 mkw. w łódzkim biurowcu ORION Business Tower

Łódź, 2 września 2015 r. – TomTom, światowy lider w branży produktów do nawigacji, podglądu ruchu drogowego i map, podpisał umowę najmu prawie 1 000 mkw. powierzchni biurowej w ORION Business Tower w Łodzi. Firma zajmie najwyższe piętra w budynku.

Orion Business Tower

Najemcę w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjowania warunków najmu wspierali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Izabela CiszewskaIzabela Ciszewska, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL, komentuje: „Podpisanie przez TomTom umowy najmu to kolejny dobry sygnał dla łódzkiego rynku biurowego. Zainteresowanie najemców utrzymuje się na wysokim poziomie – porównywalnym z bardzo dobrym 2014. Na koniec I półrocza 2015 popyt brutto wyniósł ponad 23 000 mkw., a w całym ubiegłym roku 45 700 mkw.”

ORION Business Tower oferuje ok. 10 000 mkw. powierzchni biurowej na 16 kondygnacjach. Wielkim atutem budynku jest lokalizacja – obiekt położony jest w ścisłym centrum Łodzi u zbiegu głównej miejskiej arterii - Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza, w pobliżu przystanków transportu publicznego. ORION może pochwalić się również dobrym dojazdem do Portu Lotniczego Łódź oraz dworców kolejowych – Łodzi Fabrycznej i Kaliskiej. Bardzo dużym udogodnieniem dla najemców jest także bliskość centrum handlowego Galeria Łódzka i ul. Piotrkowskiej z jej rozbudowaną ofertą gastronomiczną i rozrywkową.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*