Transcom przedłuża umowę najmu w Gdańsku

Trójmiasto, 3 lipca 2015 r. – Transcom, globalny dostawca usług z obszaru outsourcingu obsługi klienta, przedłużył umowę najmu 2000 mkw. powierzchni biurowej w Pasażu Biurowo-Usługowym Kołobrzeska w Gdańsku. Firmę w procesie negocjowania warunków kontraktu reprezentowali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Pasaż Biurowo-Usługowy Kołobrzeska

Marek Szul, Country Manager w Transcom Worldwide Poland, informuje: „Przyszłość Transcom zarówno w oddziale gdańskim, jak i olsztyńskim rysuje się perspektywicznie. Dostrzegamy tendencję wzrostową w naszym biznesie.

Magdalena Reńska, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy w JLL, komentuje: „Transcom dynamicznie rozwija swoje struktury w Gdańsku. Dlatego elastyczność wynajmującego i możliwość zapewnienia ekspansji w ramach istniejącego budynku miały szczególne znaczenie w procesie podejmowania decyzji”.

Transcom CRM jako Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. działa w Polsce w dwóch lokalizacjach – w Olsztynie od 2003 roku i Gdańsku od 2007 roku. Firma świadczy usługi z obszaru CRM na rzecz polskich i zagranicznych firm z branży finansowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, sportowej i wydawniczej.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*