Transcom wybiera biurowiec Świętojańska Office Building na swoją siedzibę w Białymstoku

BIAŁYSTOK, 14 lipca 2016 r. – Transcom, globalny dostawca usług z obszaru outsourcingu obsługi klienta, wybrał budynek Świętojańska Office Building na lokalizację dla swojego nowego centrum usług w Białymstoku. Firma wynajęła 930 mkw. na trzecim piętrze biurowca. Transcom w procesie poszukiwania nowej powierzchni oraz negocjowania warunków kontraktu reprezentowali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Biuro Świętojańska Office Building
Biuro Świętojańska Office Building

W czerwcu pracę w białostockim oddziale Transcom rozpoczęło już 55 osób.

Marek Szul, Country Manager w Transcom Worldwide Poland, komentuje: „Zdecydowaliśmy o dywersyfikacji swoich lokalizacji w Polsce. Dlatego oprócz dynamicznie rozwijających się oddziałów w Gdańsku i Olsztynie uruchomiliśmy również centrum obsługi klienta w Białymstoku. Docelowo pracę w nim znajdzie 250 osób”.

Magdalena Reńska, JLLMagdalena Reńska, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy w JLL, komentuje: „Dla Transcom jako firmy prowadzącej intensywne procesy rekrutacyjne, istotne było znalezienie dobrze zlokalizowanego, wysokiej klasy biura, które zapewni opcje dalszego rozwoju w ramach obiektu, wraz z powiększaniem zespołu i pozyskiwaniem nowych projektów”.

Świętojańska Office Building to nowoczesny budynek klasy A, o powierzchni 8 000 mkw. 

Transcom CRM jako Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. działa w Polsce w trzech lokalizacjach – oprócz Białegostoku, również w Olsztynie od 2003 r. i Gdańsku od 2007 r. Firma świadczy usługi z obszaru CRM na rzecz polskich i zagranicznych firm z branży finansowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej oraz e-commerce.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*