Trójmiejski Acxiom - konsolidacja i przeprowadzka

Gdańsk, 17 listopada 2015 r. – Globalne Centrum Usług Acxiom, świadczące usługi kompleksowego wsparcia informatycznego na rzecz klientów i oddziałów Acxiom na całym świecie, wynajmie całe piętro w budynku biurowym Olivia Four, wchodzącego w skład gdańskiego kompleksu Olivia Business Centre. Acxiom - światowy lider w dostarczaniu i zarządzaniu informacjami o klientach – wprowadzi się do swojego nowego biura w Trójmieście w lutym 2016 r. Najemcę w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjowania warunków umowy reprezentowali eksperci z JLL.

Globalne Centrum Usług Acxiom z sukcesem działa w Trójmieście od 2008 r. i chce zapewnić swoim pracownikom jak najbardziej komfortowe warunki. W związku z rozwojem i potrzebą konsolidacji Acxiom poszukiwał nowoczesnej powierzchni w dobrej, niezbyt odległej od obecnej siedziby, lokalizacji, dającej możliwość dalszego rozwoju. Olivia Four okazała się ciekawym wyborem, a jej walorem jest m.in. biznesowe otoczenie. Olivia Four, 11-piętrowy nowoczesny budynek o powierzchni najmu 14 700 mkw., stanowi czwarty etap centrum biurowego Olivia Business Centre będącego obecnie największym parkiem biurowym w Trójmieście.

Magdalena Reńska JLLMagdalena Reńska, Dyrektor Trójmiejskiego Oddziału JLL, dodaje: „Cieszymy się z możliwości współpracy z Acxiom w Polsce przy określaniu długoterminowej strategii najmu, w tym w poszukiwaniu nowego biura w Trójmieście. Region ten jest obecnie jedną z najmocniejszych w Polsce lokalizacji właśnie pod projekty z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem branży IT. Aktywność inwestorów pozyskujących nowe zlecenia, zatrudniających nowych pracowników i szukających nowych, większych siedzib przekłada się na dynamikę wzrostu rynku biurowego, który od 2008 r. powiększył się dwukrotnie i dalej prężnie się rozwija.”.

Łączne zasoby powierzchni biurowej w Trójmieście na koniec III kwartału br. wynosiły ponad 541 000 mkw., dając regionowi mocne czwarte miejsce w kraju pod względem skali rynku – po Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*