Tygodnik Powszechny przeprowadził się do nowego biura w Krakowie

Tygodnik Powszechny Sp. z o.o. wynajął biuro w budynku zlokalizowanym przy ul. Dworskiej 1C w Krakowie. Zespół JLL reprezentował najemcę w procesie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji i negocjacji umowy.

Poruszający tematykę społeczno-kulturalną „Tygodnik Powszechny” ukazuje się na rynku od 1945 roku. Główna siedziba pisma po 76 latach obecności w kamienicy przy ul. Wiślnej 12, przeniosła się do nowoczesnej przestrzeni biurowej w wielofunkcyjnym budynku przy ul. Dworskiej 1C, położonym w pobliżu Ronda Grunwaldzkiego. Lokalizacja, dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami, jest równie atrakcyjna dla mieszkańców miasta i instytucji kultury, jak i najemców.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w niespełna cztery miesiące od otrzymania wypowiedzenia najmu naszej historycznej siedziby udało się znaleźć tak świetne miejsce i sfinalizować jego wynajęcie. Nowa siedziba przy ulicy Dworskiej, zapewnia nowoczesną i komfortową przestrzeń dla naszego zespołu. Dużym atutem tej lokalizacji jest sąsiedztwo Narodowego Centrum Nauki oraz instytucji kultury m.in. Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha oraz Krakowskiego Biura Festiwalowego”, mówi Aleksander Kardyś, Prezes Fundacji Tygodnika Powszechnego.

Agnieszka Majka-Pietruszka

Głównym założeniem w poszukiwaniu nowego biura dla Tygodnika Powszechnego była przestronna, odpowiednio skonfigurowana na miarę potrzeb zespołu przestrzeń biurowa, zlokalizowana w centralnej części miasta z dobrym dostępem do środków komunikacji miejskiej. Z uwagi na charakter pisma i jego misję, ważną kwestią było uzyskanie atrakcyjnych warunków najmu. Lokalizacja przy ul. Dworskiej 1C na krakowskich Dębnikach w pobliżu Centrum Kongresowego ICE Kraków, będącego biznesową i kulturalną wizytówką miasta, w pełni spełnia oczekiwania klienta.

Agnieszka Majka-Pietruszka

Starszy Konsultant w krakowskim biurze JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*