Uroczyste otwarcie inwestycji Tensor

W czwartkowe popołudnie na terenie inwestycji Tensor nastąpiło uroczyste otwarcie tego nowoczesnego kompleksu biurowego, który mieści się w Gdyni przy ulicy Łużyckiej. Deweloper obiektu – firma EURO STYL – ze względu na szybkie tempo komercjalizacji postanowił zorganizować uroczystość jeszcze przed ukończeniem realizacji całości założenia.

Budynek biurowy Tensor JLL

Na uroczystym otwarciu prócz osób ściśle powiązanych z inwestycją pojawiły się również władze miasta Gdyni, potencjalni i obecni najemcy budynku X i Y oraz agenci komercyjni. Zebranych gości przywitał gospodarz wydarzenia – wiceprezes Mikołaj Konopka, który zaznaczył, że jest to pierwsza inwestycja komercyjna firmy EURO STYL w Gdyni i podsumował szybkie tempo komercjalizacji powierzchni biurowej w tym mieście. – W tej chwili, uwzględniając podpisane umowy oraz list intencyjny, w Tensorze mamy wynajęte 90% powierzchni. Zważywszy na zaawansowanie inwestycji – ostatni z trzech budynków tworzących Tensora ukończony zostanie dopiero w przyszłym roku – to bardzo dobry wynik – powiedział. Podczas wydarzenia głos zabrał również Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, który podkreślił, iż Tensor jest jednym z najciekawszych architektonicznie obiektów biurowych zrealizowanych na terenie miasta.

Podczas uroczystości każdy z gości miał możliwość zobaczenia w pełni już funkcjonującego budynku X. Zwiedzający mogli przyjrzeć się częściom wspólnym obiektu, a także aranżacji wynajętej powierzchni jednego z najemców – firmy Best. Goście mieli okazję zobaczyć także rowerownię z szatnią i prysznicami dla rowerzystów, która mieści się w hali garażowej i która stanowi odpowiedź na rosnącą popularność rowerów jako codziennego środka transportu.

Budynek biurowy Tensor JLL

Tensor to kompleks trzech nowoczesnych budynków klasy A (X, Y, Z), który zlokalizowany jest w Gdyni przy ulicy Łużyckiej 8. Inwestycję wyróżniać będzie szczególnie starannie zagospodarowanie przestrzeni wspólnych, które zostaną wzbogacone m.in. o plac do gry w bule czy miejsce do gry w ping ponga (te elementy powstaną pod koniec prac związanych z realizacją budynku Z). Projektanci szczególnie zadbali również o estetykę małej architektury, która formą nawiązuje do architektury budynków oraz staranne zagospodarowanie zieleni. Całkowita powierzchnia najmu kompleksu Tensor wyniesie około 19.750 m kw. Pierwszymi najemcami biurowca są: firma Maersk, Best, Thai Union, PPG, ADVA Optical Networking oraz Loconi Intermodal. Agentem wyłącznym ds. komercjalizacji kompleksu Tensor jest międzynarodowa firma doradcza JLL.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*