Velux Polska wprowadzi się do kompleksu The Park Warsaw

Warszawa, 24 lutego 2016 r. – Biuro handlowe spółki Velux Polska, należące do duńskiego holdingu VKR, będącego wiodącym producentem i eksporterem okien w Polsce, wprowadzi się z końcem maja br. do budynku B2 w kompleksie The Park Warsaw.

The Park Warsaw
Kompleks biurowy The Park Warsaw

Firma zajmie prawie 1 700 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na pierwszym piętrze. Eksperci z JLL reprezentowali Velux Polska w procesie poszukiwania siedziby i negocjowania warunków umowy najmu.

Jarosław Obszarski, Dyrektor Finansowy Velux Polska, komentuje: „O wyborze kompleksu The Park Warsaw na siedzibę naszej spółki handlowej zdecydował jego reprezentacyjny charakter oraz dogodna lokalizacja. Istotne były także elastyczność aranżacji i wysoki standard wykończenia powierzchni biurowej, którą możemy zaadaptować do naszych indywidualnych potrzeb”.

Kampus biurowy The Park Warsaw zlokalizowany jest w stołecznej dzielnicy Włochy, w pobliżu skrzyżowania Alei Krakowskiej i ulicy Łopuszańskiej - głównych dróg wyjazdowych z Warszawy. Kompleks oferuje doskonałe połączenie samochodem lub transportem publicznym z centrum oraz innymi częściami miasta. W ramach The Park Warsaw powstanie docelowo dziesięć najwyższej jakości budynków biurowych klasy A, o łącznej powierzchni na wynajem sięgającej 110 000 mkw. Dla komfortu najemców na terenie kompleksu przewidziano uruchomienie licznych restauracji, kawiarni, punktów handlowo – usługowych, klubu fitness czy przedszkola.

Bartosz Prytuła, Head of Office Development and Leasing w White Star Real Estate, dodaje: „Cieszymy się, że firma Velux Polska dołączyła do grona najemców The Park Warsaw, wśród których znajduje się już wiele znanych międzynarodowych i polskich firm. Jako deweloper oraz zarządca kompleksu dokładamy wszelkich starań, by tworzyć przyjazne środowisko pracy, a skala projektu pozwalająca najemcom na ekspansję stanowi ważny atut dla firm decydujących się otworzyć swoje biuro w The Park Warsaw. Kolejne umowy najmu są dowodem na to, że The Park Warsaw jest jednym z wiodących kampusów biurowych w Warszawie”.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*