V.Offices z kolejnym najemcą

Printbox, zajmujący się dostarczaniem oprogramowania dla internetowych drukarni, wynajął blisko 1 000 mkw. powierzchni biurowej w krakowskim biurowcu V.Offices. Firma wprowadzi się do swojej nowej siedziby w styczniu 2020 roku. W procesie poszukiwania nowego biura i negocjowania warunków najmu Printbox doradzali eksperci JLL.

„Zmiana siedziby naszej firmy spowodowana jest świetnymi wynikami sprzedaży naszego oprogramowania na całym świecie i znacznym rozwojem zespołu. V.Offices urzekło nas swoją architekturą oraz jakością wykończenia wnętrz. Dodatkowym atutem są również ekologiczne rozwiązania w budynku, który uzyskał certyfikat BREEAM z najwyższym wynikiem w Europie Środkowo-Wschodniej”, komentuje Michał Czaicki Założyciel i Prezes Printbox.

V.Offices to nowoczesny obiekt biurowy o powierzchni wynoszącej blisko 25 000 mkw. Nazwę projektu odzwierciedla jego bryła przypominającą kształtem literę „V”. Biurowiec znajduje się w centrum Krakowa przy al. 29 Listopada 20, zaledwie 1 km od Dworca Głównego. Lokalizacja zapewnia najemcom doskonałe połączenia z resztą miasta we wszystkich kierunkach. V.Offices już na etapie projektowym uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie „Outstanding” z wynikiem 90,57% - niespotykanym dotychczas w tej części Europy.

„Zainteresowanie naszym projektem wśród potencjalnych najemców jest duże. Jestem szczególnie zadowolony z faktu docenienia przez firmy wprowadzonych przez nas nowoczesnych technologii, które znacznie obniżają zużycie mediów i podwyższają komfort pracy. Kwestia ograniczenia wpływu budynku na środowisko naturalne i najwyższa jakość budynku są dla nas kluczowe”, mówi Sebastian Kieć, Prezes AFI Europe Poland.

Agnieszka Majka-Pietruszka

Już po raz drugi w tym roku pośredniczyliśmy we wprowadzeniu nowego najemcy do biurowca V.Offices. Zarówno Printbox jak i WorldRemit docenili wyjątkowość tego projektu. V.Offices oferuje biura w najwyższym standardzie, które są położone zaledwie kilometr od Starego Miasta, gdzie brakuje nowoczesnych powierzchni biurowych. V.Offices jest idealnym rozwiązaniem dla najemców, którzy chcą znajdować się w centrum wydarzeń, ale nie kosztem kompromisu w kwestii standardu samej powierzchni.

Agnieszka Majka-Pietruszka

Starszy Konsultant w krakowskim biurze JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*