Weco Travel wprowadziło się do Atrium Garden

Firma Weco Travel, specjalizująca się w zarządzaniu podróżami służbowymi, wprowadziła się do Atrium Garden przy Alei Jana Pawła II w Warszawie. Firma zajęła prawie 1 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 7 piętrze budynku. W negocjacjach umowy najmu eksperci JLL reprezentowali właściciela budynku – fundusz DEKA.

Michał Żurek, Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu, Weco Travel, komentuje: „O wyborze kompleksu Atrium Garden na siedzibę naszej spółki zdecydowała bardzo dogodna lokalizacja, zarówno z racji jej sąsiedztwa z głównym centrum biznesowym Warszawy, jak i bliskości od stacji metra. Istotne były także elastyczność aranżacji i wysoki standard wykończenia powierzchni”.

Atrium Garden to nowoczesny biurowiec, oferujący na piętnastu kondygnacjach około 19 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Powierzchnia typowego piętra w podium wynosi około 1 800 mkw., natomiast w wieży około 700 mkw. Na kondygnacjach podziemnych znajduje się 220 miejsc parkingowych dostępnych dla pracowników i klientów.

Deka jest właścicielem budynku od 2009 roku.

Daniel Pater, Asset Manager prowadzący biuro Deka Immobilien w Polsce, dodaje: „Cieszę sie że Weco Travel wybrało Atrium Garden na swoją siedzibę doceniając niezwykłe adaptacje budynku do nowych oczekiwań najemców”.

JLL wspiera fundusz DEKA w procesie wynajmu powierzchni w budynku.

Anna Kaźmierska, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL, informuje: Atrium Garden cieszy się dużym zainteresowaniem najemców m.in. ze względu na położenie w samym sercu Warszawy, tuż przy Rondzie ONZ. Atrakcyjność lokalizacji zwiększa dodatkowo doskonała ekspozycja budynku oraz bardzo dobry dostęp do środków transportu miejskiego: stacji metra, licznych linii tramwajowych i autobusowych“.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*