White Stone wybrał JLL na zarządcę Celebro

Firma doradcza JLL została wybrana przez Grupę White Stone na zarządcę warszawskiego biurowca Celebro. Budynek został oddany do użytku, a pierwsi najemcy wprowadzą się do niego we wrześniu.

JLL od momentu przejęcia opieki nad Celebro odpowiada za pełne spektrum usług z obszaru zarządzania nieruchomościami, które uwzględnia utrzymywanie efektywnych relacji z najemcami, obsługę finansową inwestycji oraz nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi oraz administracyjnymi.

Celebro to nasza najnowsza warszawska inwestycja. Biurowiec został zrealizowany według najwyższych zasad zrównoważonego budownictwa. Jego wyróżnikiem jest doskonała architektura, a przeszkloną elewację uzupełniają dwa zielone tarasy umieszczone na ostatniej kondygnacji budynku. Aktualnie w Celebro trwają prace aranżacyjne w lokalach najemców. Pierwszy z nich – firma Avon, wprowadzi się już we wrześniu”, komentuje Łukasz Syska, Zarządca Nieruchomości Komercyjnych Grupy White Stone.

Biurowiec Celebro jest zlokalizowany przy ul. Gładkiej 22, w niedalekiej odległości od lotniska Chopina oraz u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych południowej Warszawy. Inwestycja oferuje ok. 7 100 mkw. nowoczesnej przestrzeni do pracy. White Stone otrzymał pozwolenie na użytkowanie Celebro w lipcu.

Łukasz Mazurczak

Naszym celem jest rozwijanie nowego projektu Grupy White Stone, jakim jest Celebro, na warszawskim rynku biurowym, w tym podnoszenie komfortu i zadowolenia najemców oraz zwiększanie wartości nieruchomości. Cieszymy się z kontynuacji współpracy z Grupą White Stone, która obejmuje również zarządzanie takimi przedsięwzięciami biurowymi jak HOL 7.7.

Łukasz Mazurczak

Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*