Wipro zostaje w Atlas Tower

Firma Wipro IT Services Poland, wiodący dostawca usług informatycznych na świecie, przedłużyła umowę najmu na blisko 1 700 mkw. w warszawskim biurowcu Atlas Tower. W procesie negocjowania warunków kontraktu Wipro doradzali eksperci JLL.

„Warszawa jest dla nas bardzo ważną i długoterminową lokalizacją biznesową. Wyspecjalizowany rynek pracy i dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry IT to tylko niektóre zalety Warszawy, z uwagi na które zdecydowaliśmy się na dalszy rozwój naszej działalności w mieście”, mówi Jacek Fijałkowski, Country Operation Head, Wipro.

Wipro IT Services Poland jest częścią Wipro Limited - wiodącego międzynarodowego dostawcy usług informatycznych, konsultingowych i rozwiązań procesów biznesowych. Firma jest obecna na 6 kontynentach, a jej zespół liczy łącznie ponad 160 tys. pracowników. W Polsce posiada swoje oddziały w Warszawie i Gdańsku.

Marzena Zielonka

Dobra lokalizacja – to o nią najczęściej pytają najemcy i pracownicy dużych, międzynarodowych firm.  Niejednokrotnie adres potencjalnego pracodawcy przeważa w momencie podejmowania decyzji o przyjęciu lub odrzuceniu oferty pracy. Nic więc dziwnego, że biura położone w samym sercu miasta, tuż obok licznych przystanków komunikacji miejskiej, a nawet dworca kolejowego, są dziś w cenie. Tym bardziej, że taka lokalizacja zapewnia też bardzo szeroki wachlarz dostępnych usług, punktów handlowych i rozrywkowych

Marzena Zielonka

Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL
 

Atlas Tower to 28-piętrowy budynek biurowy, oferujący ok. 30 000 mkw. powierzchni oraz dodatkową funkcję usługową, obejmującą m.in. restauracje, kawiarnie czy klub fitness. Obiekt, położony tuż przy Placu Zawiszy, w tym roku przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych, która diametralnie odmieniła jego wnętrze. Do Atlas Tower można dojechać licznymi liniami autobusowymi i tramwajowymi oraz 2 liniami kolei podmiejskiej. Niedaleko mieści się również Dworzec Centralny i stacja metra Centrum. Ponadto w sąsiedztwie biurowca znajduje się też stacja drugiej linii metra (Rondo Daszyńskiego).

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*