WIREP organizuje II Property Walk. W planie odwiedziny JLL, Stanley Black&Decker i Wyborowej Pernod Ricard.

30 listopada odbędzie się druga edycja Property Walk, organizowanego przez stowarzyszenie kobiet w nieruchomościach – WIREP. Patronami tego wydarzenia są Tétris oraz JLL.

W programie odwiedziny wyjątkowych biur, które zostały otwarte w 2016 roku: JLL, Wyborowa Pernod Ricard oraz Stanley Black&Decker. Spotkanie urozmaicą prezentacje na temat najnowszych trendów w aranżacji wnętrz – o nowej strategii środowiska pracy (JLL), a także dobrych praktyk zarządczych w projektach urządzania powierzchni biurowych (Tétris). 

Miejsca odwiedzane w tegorocznym Property Walk są ciekawym przykładem, jak projektować biuro stawiając na pierwszym planie potrzeby pracownika oraz kulturę organizacyjną firmy: od największego w Europie biura JLL (budynek Warsaw Spire), którego kwintesencją są polskie akcenty w nowoczesnym designie; przez energetyczne i kolorowe wnętrza Stanley Black & Decker (budynek Proximo); po nowy „zawodowy dom” Wyborowej Pernod Ricard (budynek Lumen), który identyfikują niebanalnie zaaranżowane powierzchnie w stylu poszczególnych marek alkoholi.

„Dyskusje w kobiecym gronie tworzą wspaniały klimat do wymiany doświadczeń. Konkretnie traktują biznes, ale też kładą duży nacisk na wartości miękkie i trudne do zmierzenia. Property Walk to właśnie impreza, która pozwala dotknąć z bliska tego, co stanowi istotę naszych codziennych wyzwań” - mówi Renate Kremer, prezes WIREP.

Środki zebrane z biletów na tegoroczną edycję imprezy przeznaczone zostaną dla fundacji Katalyst Engineering, której misją jest pobudzanie wyobraźni i budowanie zainteresowania uczniów inżynierią i naukami ścisłymi.

WIREP - Women in Real Estate in Poland - to organizacja utworzona dla wspierania przedsiębiorczych kobiet biznesu, działających w branży nieruchomości komercyjnych. Jej celem jest wspomaganie rozwoju zawodowego, promowanie równego traktowania oraz stworzenie warunków do nawiązywania kontaktów, wymiany wiedzy i doświadczeń w ramach oddziałów krajowych i za granicą.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*