Włoska restauracja zagości w biurowcu Jasna 26

Restauracja Casa Italia, należąca do włoskiego restauratora Roberto Guastalla, wynajmie łącznie ponad 400 mkw. powierzchni w biurowcu Jasna 26 należącym do VIG FUND. Restauracja zostanie otwarta już w styczniu 2024 r.  W transakcji wsparcie doradcze dla Casa Italia zapewniła firma JLL.

Casa Italia to restauracja ze smakiem, przeznaczona dla osób, które cenią sobie prawdziwą włoską kuchnię oraz autentyczny włoski styl. Ów smak w restauracji można znaleźć nie tylko w rozpływających się w ustach potrawach, lecz także w stylowym wnętrzu. Restauracja prowadzona jest przez rodowitego Włocha. Casa Italia zachęca nie tylko nastrojowym wnętrzem, a także miłą i kompetentną obsługą. Domowy klimat współtworzą: ekspozycja win, kolekcja makaronów domowej roboty, oliwy smakowe, balsamico na kremie lub winegrecie – produkty oryginalnie wytwarzane we Włoszech, dostępne również do zakupu na miejscu. Pyszna włoska kuchnia urozmaici teraz ofertę warszawskiego biurowca. Restauracja zajmie 267 mkw. powierzchni, natomiast przestrzeń biurowo-magazynowa obejmie powierzchnię 141 mkw.

Olga Szczęsna

Dodanie pysznej, uznanej i uwielbianej przez warszawiaków restauracji do listy najemców Jasna 26 to idealne rozwiązanie. Biurowiec jest wartościową i niezwykle klimatyczną lokalizacją, mieszczącą się w centrum Warszawy, w bliskiej odległości do najważniejszych punktów zarówno biznesowych, jak i kulturowych. Teraz dzięki otwarciu wyjątkowej, autentycznej włoskiej restauracji na parterze budynku, jego atrakcyjność wzrośnie jeszcze bardziej, a biurowiec zyska w oczach zarówno klientów, najemców oraz ich pracowników.

Olga Szczęsna

Dyrektor, Office Agency, JLL

Budynek Jasna 26 to odrestaurowana, zabytkowa kamienica z lat 50-tych. Otwarty na nowo w 2014 roku budynek osiągnął już 100 proc. poziom wynajmu. Budynek biurowy klasy A oferuje wysoki standard wykończenia, w którym zastosowany został szereg proekologicznych rozwiązań. Dzięki możliwości elastycznej aranżacji przestrzeni i optymalnemu dostępu światła dziennego, Jasna 26 to idealne rozwiązanie dla najemców, zapewniające komfortowe warunki pracy. Siedmiokondygnacyjna kamienica oferuje do wynajęcia około 4 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz zapewnia do dyspozycji najemców 51 podziemnych miejsc parkingowych.

Budynek położony jest w samym sercu biznesowym centrum Warszawy, w pobliżu ulicy Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej. Lokalizacja zapewnia dogodne połączenie z resztą miasta dzięki doskonałemu dostępowi do komunikacji miejskiej: stacji metra Świętokrzyska, licznych lini tramwajowych i autobusowych. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Filharmonia Narodowa, Teatr Narodowy oraz szereg hoteli, restauracji i obiektów handlowych.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*