Wolf Theiss zostaje w Mokotowska Square

WARSZAWA, 12 października 2016 r. – Wolf Theiss, jedna z czołowych kancelarii prawnych w regionie CEE/SEE, przedłużyła umowę najmu ponad 1 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na ostatnim, szóstym, piętrze budynku Mokotowska Square. W transakcji najmu Wolf Theiss doradzali eksperci z JLL. Właściciela obiektu – fundusz Deka Immobilien GmbH – reprezentował Knight Frank.

Mokotowska Square

Ron Given, Partner współzarządzający warszawskim biurem Wolf Theiss, informuje: „Nasi klienci, prawnicy i zespół zgadzają się co do tego, że Mokotowska Square to idealny adres dla Wolf Theiss. Budynek zlokalizowany jest w samym centrum miasta, w sąsiedztwie wielu firm, ambasad czy instytucji publicznych i cechuje go dostęp do szeregu opcji transportowych i szerokiej oferty udogodnień. Co więcej, standard wykończenia jest na światowym poziomie. Jesteśmy zadowoleni z niezwykle profesjonalnej obsługi ze strony JLL oraz ze znakomitej współpracy z funduszem Deka oraz reprezentującym go zespołem z firmy Knight Frank.

Daniel Pater, Asset Manager prowadzący biuro Deka Immobilien w Polsce:Mokotowska Square to wyjątkowy budynek z naszego portfolio, który wyróżnia się pod wieloma względami. To biurowa ikona Warszawy z lat 50-tych XX wieku. Budynek powrócił do dawnej świetności dzięki przeprowadzonej modernizacji i znów tętni życiem. Uwagę przyciąga jego odrestaurowana, charakterystyczna fasada, zaś znakomita ekspozycja budynku gwarantuje rozpoznawalność. Nie bez znaczenia pozostaje też położenie Mokotowska Square. Obiekt znajduje się przy prawdziwej warszawskiej high street, pomiędzy szykownym pl. Trzech Krzyży a modnym pl. Zbawiciela. Mimo iż budynek jest położony w ścisłym centrum miasta, to panująca w okolicy atmosfera nie przytłacza i pozwala na chwilę oddechu. To wszystko sprawia, że najemcy zazwyczaj związują się na lata z Mokotowska Square.”

Całkowita powierzchnia Mokotowska Square to blisko 15 000 m kw. Najemcy i ich goście mają do swojej dyspozycji 60 miejsc parkingowych. Na najwyższej kondygnacji znajduje się taras oferujący niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy. To właśnie tam, na ostatnim piętrze, swoją siedzibę ma kancelaria Wolf Theiss. Odnowiona historyczna fasada, wykończona przy użyciu najwyższej klasy materiałów podkreśla klasyczny i elegancki charakter budynku. Biurowiec zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy, przy ul. Mokotowskiej 49, w bliskości licznych środków komunikacji miejskiej.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*