Zarząd JLL nominuje Annę Młyniec na stanowisko Dyrektora Międzynarodowego

WARSZAWA, 5 grudnia 2016 - JLL ma przyjemność ogłosić, że Anna Młyniec, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy w JLL, awansowała na stanowisko Dyrektora Międzynarodowego (International Director), najwyższą pozycję w firmie.

Anna Młyniec jest drugą kobietą, po Agacie Sekule, w Europie Środkowo – Wschodniej z tytułem International Director, jak również jedną z 50 kobiet na świecie zajmujących tak wysokie stanowisko w JLL.

Tomasz Trzósło, JLLTomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce, powiedział: “Nominacja na to stanowisko jest potwierdzeniem kompetencji Anny Młyniec, wysoko cenionej współpracy z klientami firmy oraz wkładu w tworzenie i rozwój JLL w Polsce. Ta promocja to także dowód uznania za ciężką pracę i docenienie roli Anny Młyniec w budowaniu zespołu oraz przestrzeganiu wysokich standardów etycznych.”

Anna posiada ponad 17 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizując się w strategicznym doradztwie dla firm dotyczącym wynajmu biur, relokacji oraz konsolidacji, a także strategii wynajmu i marketingu obiektów biurowych. Anna zarządza zespołem Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL na 13 najbardziej aktywnych rynkach w Polsce. W ciągu ostatnich 10 lat jej zespół wynajął łącznie ponad 2 miliony metrów kwadratowych nowoczesnych powierzchni biurowych, utrzymując przez cały ten czas pozycję lidera wśród wszystkich firm doradczych.

Dodatkowo, Anna Młyniec jest odpowiedzialna za tworzenie i rozwój platformy bazy danych OfficeFinder (portal bazabiur.pl/officefinder.pl) w Polsce, a także za wspieranie i wdrożenie tego projektu w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Anna Młyniec pracowała między innymi dla tak znanych firm jak m.in. The Boston Consulting Group, Microsoft, Sabre Holdings, Shell, MMC, ExxonMobile, MasterCard, General Motors, WPP Group, UBS, Bosch czy Cisco Systems.

Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej, wydziału Geodezji i Kartografii. Ukończyła również na tej uczelni studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości. Posiada także licencję pośrednika nieruchomości oraz, od 2012 roku, tytuł Certified Commercial Investment Member (CCIM).

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*