Cavatina Hall B z certyfikatem BREEAM Excellent

Budynek Cavatina Hall B, ukończony w lutym tego roku w Bielsku-Białej, otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, który zaświadcza m.in. o wysokim standardzie wykonania i funkcjonalności. Biurowiec otrzymał maksymalną ocenę w kategorii gospodarowania wodą podczas procesu certyfikacji. Cavatina Hall otrzymała również bardzo wysokie oceny za jakość użytych materiałów, efektywność energetyczną i aspekty transportowe.

Cavatina Hall to pierwszy kompleks biurowy w Bielsku Białej oferujący powierzchnie klasy A, łącznie ponad 15 500 mkw powierzchni do pracy. Pierwszy budynek – Cavatina Hall A, został oddany do użytkowania w 2020 roku i szybko zapełnił się najemcami. Futurystyczny design Cavatina Hall zdobył nagrody w prestiżowym konkursie International Property Awards. Obiekt jest również certyfikowany w systemie WELL Health-Safety.

Biurowiec oferuje ponad 4 800 mkw wysokiej jakości powierzchni biurowej. W kompleksie do dyspozycji jest również nowoczesna, dobrze zaprojektowana sala koncertowa, która może pomieścić około 1000 osób. Na terenie inwestycji działa także profesjonalne i dobrze wyposażone studio nagrań. Cavatina Hall to miejski, futurystyczny kompleks, łączący funkcje biurowe i usługowe z działalnością kulturalną.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*