Kampus biurowy Forest laureatem konkursu na najpiękniejszy ogórd

Warszawski kampus biurowy Forest został laureatem miejskiego konkursu na najpiękniejsze ogrody. Tegoroczny jubileuszowy konkurs „Warszawa w kwiatach” został zorganizowany przez Zarząd Zieleni m.st. Warszawy, a Forest został nagrodzony w kategorii „Aranżacja zieleni”.

Warszawa jest jedną z najbardziej zadrzewionych i ukwieconych stolic w Europie, a zieleń pokrywa około 40% jej powierzchni. W biurowcu Forest bujna roślinność jest rozłożona na dwóch poziomach – na dziedzińcu otwartym dla wszystkich odwiedzających na parterze oraz na dachu. Wokół budynku posadzono ponad 200 drzew i drugie tyle krzewów oraz bylin. Na dachu rośnie wiele gatunków roślin światłolubnych, w tym kwiatów, krzewów, warzyw i ziół. Można tam znaleźć także maliny, poziomki czy truskawki przeznaczone do spontanicznego użytkowania przez pracowników i gości biurowca. Na terenie kompleksu znajdują się również schronienia dla ptaków i owadów.

Forest jest certyfikowany w systemie BREEAM, LEED i WELL. Kompleks składa się z 28-piętrowej wieży i dopełniającego go 5-piętrowego budynku. Dostarcza ponad 76 000 mkw nowoczesnej powierzchni użytkowej.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*