Lublin rozwija inwestycje biurowe

Lublińska przestrzeń biurowa powiększy się o siedem inwestycji, których rozwój stanowi realizację założeń Strategii Rozwoju Lublina na lata 2013-2020. Miasto zostanie zasilone 145,7 tys. m2 nowej powierzchni biurowej, będzie to niemal podwojenie dotychczasowej dostępnej powierzchni biurowej – 159,8 tys. m2, w 41 istniejących budynkach. Pierwszy obiekt zostanie oddany do użytku już na przełomie 2016 i 2017 roku, kolejne konstrukcje będą sukcesywnie powstawać do 2018, na kiedy przewidywane jest zakończenie budowy siedmiokondygnacyjnego Biurowca Wieniawska przy Spokojnej 2.

Największą z inwestycji jest CZ Office Center – kompleks trzech budynków przy alei Kraśnickiej, które łącznie zaoferują aż 75 tys. m2 nowoczesnej powierzchni biurowej z podziemnym parkingiem. Zespół budynków biurowych SOUL to interesująca przestrzeń zaprojektowana przez pracownie Jems Architekci z blisko 19 tys. m2 powierzchni użytkowej w dwóch budynkach. Technic Office Park (ul. Dobrzańskiego), Centrum Czechowska, G5 i inwestycja Makrochem przy Rapackiego dopełniają grupę projektów.

Planowane biurowce oferować będą nowoczesną powierzchnię biurową o zróżnicowanym charakterze, dlatego każdy najemca będzie mógł znaleźć miejsce odpowiadające jego oczekiwaniom.

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*