Nowy certyfikat dla Varso Place

Dwa budynki Varso Place dostały akredytację na certyfikat WELL Health-Safety. Obecnie mieszczą się w nich powierzchnie biurowe, handlowo-usługowe oraz hotel, zbudowane w najwyższych standardach ekologicznych. Trwają prace nad Varso Tower, deweloper zapewnia że także uzyska on odznakę. Osiągnięto to dzięki dbaniu o przestrzeń pracy oraz dobro pracowników.

Standard WELL Health-Safety to międzynarodowy certyfikat powstały według wytycznych WHO, na podstawie wiedzy około 600 ekspertów do spraw zdrowia publicznego, wirusologów i członków półświatka nieruchomościowego. Dotyczy on procedur sprzątania, dbania o przestrzeń pracy, jakość powietrza i wody w budynku oraz edukacji prozdrowotnej wśród pracowników. Ma on na celu przygotowanie wszystkich użytkowników budynku do sytuacji kryzysowych, na przykład wykrycia SARS-CoV-2, oraz zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusów.

Ocena WELL Health-Safety jest ważna przez rok. Certyfikat otrzymały także budynki zlokalizowane na całym świecie, m.in. Empire State Building w Nowym Jorku oraz Royal Albert Hall w Londynie.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*