Z metra prosto do The Warsaw HUB

Nowoczesne podziemne przejście w The Warsaw HUB jest otwarte od początku sierpnia. Łączy ono bezpośrednio stację metra Rondo Daszyńskiego z kompleksem biurowym.

Przejście podziemne to ogólnodostępna część usługowo-handlowa, na poziomie -1. Otwarte są już pierwsze lokale - restauracje, kawiarnie, drogerie, a nawet supermarket. Z pasażu, ruchomymi schodami można dostać się na parter. Na tej kondygnacji znajdziemy kolejne lokale usługowe oraz wejście do biur.

Do podziemnego tunelu w The Warsaw HUB można wejść bezpośrednio ze stacji metra lub z poziomu ulicy Towarowej przez lobby zlokalizowane między wieżowcami. Dla Najemców jest jeszcze jedno, dodatkowe wejście. Parking podziemny połączony jest schodami ruchomymi z pasażem. Zapewni to możliwość dostania się do biura bez potrzeby wychodzenia na powierzchnię.

Przypomnijmy, że niedawno oddany do użytku The Warsaw HUB to wielofunkcyjny wieżowiec. Kompleks składa się z trzech budynków: 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*