The Warsaw HUB oraz Warsaw UNIT najbezpieczniejszymi budynkami na świecie

Wiodący deweloper biurowy, jako pierwszy w Polsce i jak dotąd jedyny, zgłosił swoje flagowe inwestycje do programu WELL Health-Safety Rating, opracowanego w odpowiedzi na powstałe wyzwania w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy związane z pandemią COVID-19.

Tym samym inwestycje The Warsaw HUB i Warsaw UNIT znalazły się w gronie ikon architektury z całego świata – do programu dołączyły między innymi takie biurowce, jak nowojorski Empire State Building oraz londyński Royal Albert Hall.

Wdrożono nowe technologie oraz rozwiązania pozwalające na zminimalizowanie zagrożenia zarażeniem COVID-19, dzięki którym bezpieczeństwo pracy zapewnione jest na najwyższym poziomie. Zastosowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak dedykowana aplikacja mobilna, która w sytuacji zagrożenia epidemicznego poinformuje o tym swoich użytkowników. Pozwoli to chronić najemców, jak i ich pracowników przed rozprzestrzenianiem się wirusów. System klimatyzacji będzie wykorzystywał wyłącznie świeże powietrze, aby zapobiegać mieszaniu się powietrza nawiewanego z wyciąganym do powierzchni biurowych. Dodatkowo w windach zamontowane lampy UV skutecznie zdezynfekują przestrzeń.

WELL Health-Safety Rating to zweryfikowany przez niezależną organizację program oceny opartej na dowodach dla wszystkich typów nowopowstałych oraz już istniejących budynków. Program ma na celu pomoc firmom w przygotowaniu obiektów do funkcjonowania w postcovidowej rzeczywistości, w tym procedury bezpieczeństwa i eksploatacji budynków.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*