Adgar wspólnie z JLL

Firma doradcza JLL została wyłącznym agentem ds. wynajmu powierzchni biurowej we wszystkich warszawskich nieruchomościach należących do portfolio Adgar Poland – kompleksów Adgar Plaza i Adgar Park West oraz budynków Adgar Wave i Adgar BIT. Łącznie zespół JLL będzie odpowiedzialny za komercjalizację wolnych powierzchni w portfelu obejmującym ponad 120 000 mkw. powierzchni biurowej.

„Warszawa to najbardziej konkurencyjny rynek biurowy w tej części Europy. Bardzo wysoka aktywność najemców obecnych w stolicy powinna motywować inwestorów do wdrażania strategii nastawionych na ciągły rozwój nieruchomości i dostosowywania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników. Jest to szczególnie istotne w przypadku największej dzielnicy biurowej w Polsce, czyli  warszawskiego Mokotowa, gdzie zlokalizowanych jest pięć z ośmiu obiektów biurowych Adgar. Ta część stolicy przechodzi w ostatnim czasie znaczącą metamorfozę, stając się atrakcyjnym miejscem nie tylko do prowadzenia biznesu, ale i do życia. Cieszymy się, że dalsze prace nad zwiększaniem atrakcyjności Mokotowa będziemy mogli kontynuować wspólnie z JLL” mówi Monika Szelenberger, Senior Asset and Leasing Manager, Adgar Poland.

Adgar Poland to doświadczony długoterminowy inwestor i właściciel specjalizujący się w innowacyjnych rozwiązaniach biurowych w Polsce. Tworząc koncepty Brain Embassy oraz Be Yourself firma nie tylko zaoferowała unikalną jakość i elastyczność warunków najmu miejsca do pracy, ale przy okazji zredefiniowała swoją strategię biznesową, wprowadzając podział przestrzeni w swoich obiektach w zależności od funkcji jaką spełnia. Dziś oferta Adgar Poland jest skierowana zarówno do korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również freelancerów i startupów, łącząc korzyści płynące z dostępu do wspólnej oferty wspierającej kreatywność, z możliwością zachowania wewnętrznej organizacji firmy w ramach wydzielonej powierzchni.

Tomasz Czuba

Adgar Poland specjalizuje się w zakupie istniejących budynków, które następnie dostosowywuje do potrzeb zmieniającego się rynku pracy, na którym pozycja biura jako elementu employer brandingu z roku na rok przybiera na sile. Świadczą o tym liczne modernizacje oraz uzyskanie przez wszystkie budynki certyfikacji LEED Gold. Adgar to właściciel szczególnie skupiający się na komforcie użytkowników swoich obiektów, dzięki tworzeniu szerokiego wachlarza udogodnień w ich obrębie. Angażuje się również w życie lokalnej społeczności, czego bardzo dobrym przykładem jest powstający przy budynku Adgar BIT ogólnodostępny amfiteatr, którego oferta będzie skierowana także do mieszkańców Mokotowa. Dziękujemy Adgar Poland za zaufanie i powierzenie nam komercjalizacji wszystkich biurowych nieruchomości z portfela firmy

Tomasz Czuba

Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL

Adgar Plaza to kompleks biurowy zlokalizowany na Mokotowie przy ul. Postępu, który składa się z trzech budynków - 10-kondygnacyjnych Adgar Plaza A i Adgar Plaza B oraz 9-kondygnacyjnego Adgar Plaza ONE, oferujących łącznie ok. 40 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, z opcją skorzystania z infranstruktury Data Center. W ramach kompleksu najemcy mogą również korzystać z bogatej oferty przestrzeni eventowych Be Inspired, fitness klubu (z basenem i kortami do squash’a), studia jogi, kawiarni, piekarni oraz kiosku, jak również przedszkola. Kompleks oferuje nowoczesny naziemny i podziemny parking z systemem LPR, który jest dostępny nie tylko dla najemców, ale także gości.

Adgar Park West to kompleks trzech budynków biurowych mieszczących się w centrum Ochoty przy Al. Jerozolimskich, które łącznie oferują 43 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Pierwsze trzy budynki przy współpracy z HRA Architekci przeszły w 2014 roku gruntowną modernizację, zyskując nową przeszkloną fasadę, przestronne, centralne atrium oraz przyjazne dziedzińce zewnętrzne z zaaranżowanymi miejscami odpoczynku. Kompleks otoczony jest 900-metrową ścieżką biegową, która idealnie wpisuje się w zielone otoczenie biurowców. W ramach Adgar Park West najemcy korzystać mogą z restauracji, kiosku, piekarni, przedszkola oraz bogatej oferty handlowo-usługowej, związanej ze zdrowym i sportowym trybem zycia. Podobnie jak w Kompleksie Adgar Plaza nieruchomość dysponuje parkingiem z systemem LPR dla najemców i gości, jak również nowoczesnym Data Center. W planach jest realizacja czwartego etapu kompleksu, budynku D.

Adgar Wave to 10-kondygnacyjny budynek, oferujący ok. 14 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia, w którym znajdują się kawiarnie, kiosk oraz nowoczesna siłownia Orange Theory. Dodatkowo, recepcje budynku zyskały niedawno nowe oblicze dzięki renowacji prowadzonej według projektu pracowni architektonicznej Medusa Group. Biurowiec jest położony przy ul. Rzymowskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów i zaledwie 10 minut jazdy od centrum Warszawy oraz od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Adgar BIT to kameralny 6-kondygnacyjny budynek, który dysponuje 8 500 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Biurowiec przeszedł niedawno całkowitą modernizację lobby i powierzchni wspólnych. Przed budynkiem powstaje aktualnie amfiteatr z bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*