Aviareps wprowadza się do zmodernizowanego LIFE Building

Aviareps wynajmie przestrzeń w nowo zmodernizowanym biurowcu LIFE Building, dawniej Atrium Tower, należącego do austriackiej firmy VIG FUND. Lider branży turystycznej przenosi swoje biuro do nowoczesnej przestrzeni LIFE Building, w ramach której wynajmie 185,96 mkw brutto powierzchni. JLL Polska odpowiada za pełną komercjalizację LIFE Building, a w procesie negocjacji najemcę – Aviareps, reprezentowała firma Biuro Na Miarę.

Aviareps Polska, część światowej grupy Aviareps Groups, to globalna agencja sprzedaży, marketingu i public relations dla marek turystycznych oraz wielu renomowanych linii lotniczych. Aviareps to światowy lider w branży turystycznej, lotniczej i hotelarskiej, posiadający 65 biur w 59 krajach na całym świecie, z bogatym doświadczeniem w promowaniu destynacji.

„W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zdecydowaliśmy się przenieść nasze biuro do przestrzeni LIFE Building. Głównym celem jest podniesienie komfortu pracy całego zespołu, jak też stworzenie jeszcze lepszych warunków dla odwiedzających nas klientów i partnerów biznesowych. Dobrze zaprojektowana przestrzeń buduje również atmosferę, sprzyjającą kreatywności i współpracy. To miejsce, gdzie pomysły rodzą się łatwiej, a jakość pracy jest efektem nie tylko naszych umiejętności, ale także otoczenia, w którym działamy. Poza tym, to lokalizacja, która jest doskonale znana wszystkim warszawiakom”, mówi Joanna Oleśniewicz, General Manager, Aviareps.

Nowoczesny, 13-kondygacyjny biurowiec LIFE Building, dawniej Atrium Tower, jest zlokalizowany w centrum Warszawy, przy al. Jana Pawła II 25. Dzięki centralnemu usytuowaniu, budynek jest doskonale skomunikowany, z niewielką odległością od drugiej linii metra, przystanków autobusowych i tramwajowych. Jego powierzchnia całkowita to 11,870 tys. mkw. Budynek przechodzi obecnie modernizację, w ramach której już teraz, renowacji uległo drugie piętro wieżowca, gdzie powstały LIFE_executive lounge oraz LIFE_terrace - idealne miejsca do spotkań ze współpracownikami, relaksu czy networkingu.

Olga Szczęsna

Zmodernizowane przestrzenie LIFE Building są wyjątkowe ze względu na połączenia zieleni z nowoczesnością. Renowacja została zrealizowana w myśli zrównoważonego rozwoju co widoczne jest również wewnątrz tego kultowego budynku biurowego. Budynek po remoncie będzie wyróżniać się ze względu na znaną wszystkim doskonałą lokalizację, a teraz również ze względu na innowacyjne rozwiązania i udogodnienia, które zostały tu zastosowane. Dzięki temu budynek stał się atrakcyjnym i wartościowym rozwiązaniem dla kolejnych firm, takich jak Aviareps, co niezmiernie nas cieszy.

Olga Szczęsna

Director, Office Leasing, JLL

Obecnie budynek LIFE Building przechodzi gruntowną renowację, dzięki której zyska m.in. w pełni wyposażoną przestrzeń eventowo-coworkingową połączoną z zewnętrznym tarasem o powierzchni 400 mkw dostępnym dla wszystkich użytkowników budynku. W nowej odsłonie, nowoczesny budynek stanie się zieloną oazą, z charakterystycznym zastosowaniem elementów zieleni w przestrzeniach wspólnych. Nowoczesność, w połączeniu z innowacyjnymi zielonymi rozwiązaniami stanowi integralną część nowej, wyjątkowej koncepcji równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*