B&B HOTELS kolejnym najemcą LIFE Building

Zrewitalizowany LIFE Building zyskał kolejnego najemcę. W listopadzie br. do należącego do VIG Fund biurowca wprowadzi się znana marka hotelowa - B&B HOTELS. W transakcji, VIG Fund reprezentowała firma JLL Polska, będąca wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację LIFE Building, przy wsparciu prawnym kancelarii Deloitte Legal, podczas gdy najemcę reprezentowała firma Find Office.

B&B HOTELS, międzynarodowa sieć hoteli ekonomicznych, wynajmie 300 mkw. powierzchni w budynku LIFE Building, rozpoczynając od listopada 2024 r. Światowa marka zrzesza ponad 770 obiektów hotelowych na całym świecie, w tym 14 hoteli w Polsce. Sieć stawia na indywidualny design poszczególnych lokalizacji oraz wysoką jakość obsługi gości, przywiązując przy tym dużą wagę do łatwej dostępności zarządzanych obiektów. Co więcej, B&B HOTELS jako firma, stale podejmuje się kolejnych proekologicznych projektów mających na celu zminimalizowanie wpływu swojej działalności na środowisko.

Małgorzata Arseniuk

Zrewitalizowany budynek LIFE Building jest bardzo komfortowy pod wieloma względami, ekologiczny i doskonale zlokalizowany, dokładnie tak jak każdy z hoteli sieci B&B HOTELS. Ogromnie nas cieszy, że kolejna światowej rangi marka zdecydowała się na wynajem powierzchni w tym biurowcu. Jednocześnie potwierdza to, jak skuteczna była jego modernizacja i jakim jest ona sukcesem. Warszawa zyskała świetny biurowiec w nowej odsłonie, pełen zielonych rozwiązań, zachęcający swoim nowym charakterem wiele międzynarodowych i rodzimych firm.

Małgorzata Arseniuk

Senior Consultant, JLL

Jako doradca VIG FUND cieszę się, że dzięki dobrej i sprawnej współpracy wszystkich zaangażowanych w proces przygotowania umowy możliwe było zapewnienie stabilnej i satysfakcjonującej dla obu stron relacji najemcy z właścicielem - mówi Jan Bagatela, radca prawny Deloitte Legal.

Wraz z rozwojem naszej sieci w Polsce, powiększa się nie tylko liczba naszych hoteli, lecz także nasz team head office. Wierzę, że decyzja o przeprowadzce do LIFE Building pozwoli nam skuteczniej zarządzać naszymi operacjami. Jednocześnie jestem przekonany, że nowoczesne i funkcjonalne wnętrza LIFE Building stworzą komfortowe, inspirujące środowisko pracy dla naszego zespołu oraz zapewnią naszej firmie fundamenty pod dalszy, zrównoważony rozwój - dodaje Jakub Bilik, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający B&B HOTELS Polska.

13-kondygacyjny biurowiec LIFE Building, dawniej Atrium Tower, jest zlokalizowany w centrum Warszawy, przy al. Jana Pawła II 25 – jednym z najbardziej charakterystycznych punktów na biznesowej mapie Warszawy. Dzięki centralnemu usytuowaniu, budynek jest doskonale skomunikowany – znajduje się w niewielkiej odległości od drugiej linii metra M2 Rondo ONZ, przystanków autobusowych i tramwajowych we wszystkich kierunkach. Jego powierzchnia całkowita to 11,870 tys. mkw. Cechami charakterystycznymi biurowca są strefy dedykowane dla najemców, takie jak LIFE_Executive Lounge czy LIFE_terrace, w ramach których mogą zorganizować biznesowe spotkania, odpocząć z jedną z książek z biblioteki, zjeść wspólny lunch czy spotkać się z pozostałymi pracownikami w mniej formalnych warunkach.

LIFE Building w 2023 roku przeszedł gruntowną renowację, dzięki której zyskał odświeżony wizerunek i wysoką jakość przestrzeni. W nowej odsłonie budynek stał się zieloną oazą, z charakterystycznym zastosowaniem elementów natury w przestrzeniach wspólnych i wykorzystaniem elementów o industrialnym charakterze – bujnej zieleni i stanowiących kontrast do niej stalowych struktur i betonowych powierzchni. Nowoczesność, w połączeniu z innowacyjnymi zielonymi rozwiązaniami stanowi integralną część odmienionej, wyjątkowej koncepcji równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*