Dentons wynajął 1 500 mkw. w biurowcu Atrium Centrum

Firma uruchomiła w Warszawie centrum usług wspólnych obsługujące inne oddziały Dentons w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce. 

Warszawa, 21 listopada 2016 – Globalna firma prawnicza Dentons wynajęła 1 500 mkw. w biurowcu Atrium Centrum w Warszawie. Eksperci z JLL doradzali kancelarii Dentons w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu umowy najmu.

Dentons uruchomił w warszawskim biurowcu swoje centrum usług wspólnych (Dentons Business Services EMEA – DBSE) do obsługi procesów z zakresu finansów, marketingu, HR i IT dla prawników firmy z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

„W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy podjęliśmy decyzję o scentralizowaniu funkcji strategicznego wsparcia w nowym centrum usług w Warszawie. Celem DBSE jest zapewnienie wszystkim biurom Dentons w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i na terenie Wielkiej Brytanii, najwyższej jakości obsługi z obszaru finansów, marketingu, HR oraz IT.” - powiedział Piotr Macieja, Dyrektor Dentons Business Services EMEA. „Po szczegółowej analizie lokalizacji wybraliśmy Warszawę, ze względu na m.in. dostęp do wykształconych specjalistów ze znajomością języków obcych, mających doświadczenie w pracy w organizacjach o zasięgu międzynarodowym.” – dodał.

Anna Krześniak, JLLAnna Krześniak, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL, informuje: „Wybór Warszawy na siedzibę nowego centrum usług wspólnych firmy Dentons na region EMEA potwierdza mocną rolę miasta jako ukształtowanej i rozpoznawalnej lokalizacji dla inwestycji z sektora BPO/SSC w Europie Środkowo - Wschodniej. Warto również zauważyć, że firmy coraz częściej otwierają swoje jednostki outsourcingowe w centrach miast chcąc zapewnić pracownikom jak najlepszy dostęp zarówno do środków transportu publicznego, jak również oferty handlowej i usługowej”.

Monika Zalewska, Asset Manager, Peakside, komentuje:  „To dla nas prawdziwy powód do dumy, iż kolejna międzynarodowa i renomowana firma zdecydowała się utworzyć swoją siedzibę w naszym biurowcu. Atrium Centrum zapewni pracownikom Dentons doskonały dostęp do środków transportu publicznego oraz wielkomiejskiej oferty handlowej i usługowej. Z Atrium Centrum wszędzie jest blisko: na szybką kawę czy business lunch do jednej z wielu restauracji usytuowanych w sąsiedztwie. Znakomitej lokalizacji dorównuje klasa budynku, elastyczność aranżacji, infrastruktura techniczna, a wysokiej jakości wykończenia gwarantują komfortową, cichą i estetyczną przestrzeń do pracy.

Atrium Centrum to siedmiokondygnacyjny budynek oferujący ok. 17 400 mkw. powierzchni biurowej i handlowej oraz ponad 200 podziemnych miejsc parkingowych. Biurowiec cechuje bardzo dobra lokalizacja - w biznesowym centrum Warszawy – przy Al. Jana Pawła II 27. Lokalizacja ta zapewnia dogodne połączenie z resztą Warszawy dzięki dostępowi do komunikacji miejskiej, w tym linii tramwajowych i autobusowych, a także stacji metra Rondo ONZ. W 2014 r. obiekt otrzymał certyfikat BREEAM In-Use.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*