Eltel w Tryton Business House w Gdańsku

Eltel Networks, Poland SA, firma ze skandynawskimi korzeniami specjalizująca się w dostarczaniu usług dla infrastruktur sieciowych w zakresie energetyki i telekomunikacji, uruchomiła w Gdańsku swoje centrum usług wspólnych. Siedzibą nowej jednostki jest Tryton Business House. Eksperci z JLL reprezentowali Eltel Networks Polska w procesie poszukiwania powierzchni i negocjowaniu warunków najmu.

Biuro Tryton Business House
Budynek biurowy Tryton Business House

Centrum świadczy usługi z obszaru finansów, zasobów ludzkich oraz wsparcia zakupów dla innych oddziałów Eltel na świecie. Pracę w nim znajdzie 80 specjalistów i ekspertów.

Paweł Bonar, Członek Zarządu i Dyrektor Biura Eltel Networks Poland SA w Gdańsku, informuje: „Uruchomienie centrum usług wspólnych w Gdańsku ułatwi nam sprawną obsługę procesów biznesowych na rzecz innych jednostek firmy na świecie. Wybraliśmy Gdańsk ze względu na rozwinięty rynek pracy, w tym dostęp do wykwalifikowanych kadr, bliskość i łatwe połączenia ze Skandynawią, z której wywodzi się nasza firma, jak również doświadczenie władz miasta we współpracy z firmami z sektora SSC/BPO”.

Eltel Networks doskonale wpisuje się w wizerunek Tryton Business House, jako biurowca przyciągającego prężnie działające firmy działające w sektorze nowoczesnych usług i technologii. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Eltel Networks wybrała Tryton na swoją siedzibę.” – mówi Kornelia Łukaszewska, odpowiadająca za komercjalizację gdańskiego Trytona.

Magdalena Sierant, JLLMagdalena Sierant, Młodszy Konsultant z trójmiejskiego oddziału JLL, informuje: „Tryton Business House spełnia wszystkie wymagania firmy Eltel dzięki takim atutom jak lokalizacja w Śródmieściu Gdańska w pobliżu Dworca Głównego, wysoka jakość rozwiązań technologicznych, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni, jak również ekspansji w ramach budynku. To biurowiec spełniający oczekiwania najemców z sektora usług dla biznesu stawiających na komfort swoich pracowników”.

Tryton Business House został oddany do użytku w I półroczu 2016. Obiekt oferuje ok. 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej najwyższej klasy i wyróżnia się lokalizacją – przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich, blisko ścisłego centrum miasta, z szeroki dostępem do środków transportu publicznego. Obiekt może się pochwalić zielonym certyfikatem BREEAM. Deweloperem Tryton Business House jest Echo Investment.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*