Firma Brown-Forman Polska przedłużyła umowę w kompleksie biurowym myhive Park Postępu

Renegocjacje umowy oraz kompleksowe doradztwo przy aranżacji przestrzeni zapewniło JLL.

Brown-Forman Polska, oddział Brown-Forman Corporation, najstarszej i największej amerykańskiej firmy produkującej alkohole z segmentu premium, przedłużył umowę najmu na 1300 mkw. w biurowcu myhive Park Postępu w Warszawie. Właścicielem budynku jest Immofinanz. W procesie renegocjacji najemcę reprezentowali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Eksperci JLL odpowiadali również za kompleksowe doradztwo ds. miejsca pracy, czyli jego ocenę pod kątem optymalnego dostosowania do charakteru firmy oraz potrzeb zespołu, uwzględniając przy tym wytyczne najemcy.

“Nasz zespół dobrze się czuje pracując w samym sercu biznesowego Mokotowa, a w myhive Park Postępu możemy mu zapewnić komfortowe środowisko pracy, w którym inwestor zadbał, między innymi, o bardzo dla nas istotne proekologiczne rozwiązania. Dlatego cieszę się, że udało nam się wspólnie wypracować warunki współpracy satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Czas renegocjacji umowy wykorzystaliśmy również do tego, aby ponownie przeanalizować potrzeby naszych pracowników i dostosować do nich przestrzeń biurową”, wyjaśnia Renata Frelek, Office Manager, Brown Forman.

Anna Manjura-Żytko

Pięć lat w życiu globalnej, dynamicznej firmy to bardzo dużo. Szczególnie, jeżeli w tym czasie mamy do czynienia ze zjawiskami wywierającymi ogromny wpływ na to, jak żyjemy i pracujemy. A takim zjawiskiem jest bez wątpienia pandemia. Dlatego naszemu klientowi zależało nie tylko na renegocjacji kontraktu, ale także szerokim doradztwie w zakresie przystosowania środowiska pracy do aktualnych i przyszłych potrzeb pracowników Brown-Forman Polska. Cieszę się, że posiadając wewnątrz JLL kompetencje w tych obszarach, mogliśmy kompleksowo wesprzeć firmę w tym procesie.

Anna Manjura-Żytko

Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

 

myhive Park Postępu to kompleks biurowy składający się z czterech 7-kondygnacyjnych, nowoczesnych budynków, oferujących do wynajęcia łącznie 34 000 mkw. powierzchni. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja – w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biurowej, a jednocześnie zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy oraz od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Brown-Forman Polska należy do amerykańskiego giganta z branży alkoholi premium. W portfolio firmy znajdują się, między innymi, marki takie jak: Finlandia Vodka oraz Jack Daniel’s. W Polsce Brown-Forman obecny jest od 1993 roku.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*