GSK bierze więcej w Adgar Wave

Globalny koncern zostaje na Mokotowie oraz dobiera dodatkową przestrzeń w biurze hybrydowym BeYOURSeLF w Adgar Wave.

GSK, globalna firma z obszaru ochrony zdrowia, przedłużyła umowę najmu na ponad 4 000 mkw. w biurowcu Adgar Wave w Warszawie. Dodatkowo, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem, najemca zdecydował się wynająć dodatkową powierzchnię w biurze hybrydowym BeYOURSeLF, które należy do właściciela budynku. W procesie renegocjacji warunków umowy, a także ekspansji i przygotowaniu długofalowej strategii najmu GSK doradzali eksperci z międzynarodowej agencji doradczej JLL.

GSK jest jednym z wiodących międzynarodowych koncernów, który specjalizuje się w działalności badawczo-rozwojowej nad nowymi lekami i szczepionkami, a także marketingu i sprzedaży leków, szczepionek, dermokosmetyków, suplementów diety i środków higieny jamy ustnej. 

Pola Wójcik

Dynamiczny rozwój naszego klienta na polskim rynku sprawił, że poszukiwał biura, które odpowie na jego bieżące wyzwania biznesowe i zapewni elastyczne możliwości najmu. Komfortowe warunki pracy, jakie do tej pory oferował Adgar Wave przekonały GSK do pozostania w swojej dotychczasowej lokalizacji. Dodatkowo, bardzo dużą przewagą konkurencyjną biurowca jest obecność marki BeYOURSeLF, która reprezentuje szybko rozwijający się w naszym kraju segment flex, będący ciekawą alternatywą również dla tak dużych graczy jak GSK.

Pola Wójcik

Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

BeYOURSeLF kieruje swoją ofertę do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, łącząc korzyści płynące z dostępu ze wspólnej przestrzeni, wspierającej kreatywność, z zachowaniem wewnętrznej organizacji firmy w ramach wydzielonej powierzchni. Pomysłodawcą marki jest Adgar Poland, doświadczony długoterminowy inwestor i właściciel specjalizujący się w innowacyjnych rozwiązaniach biurowych w Polsce.

„Zmieniający się styl pracy, coraz większe oczekiwania pracowników, jak i dynamika rozwoju wielu przedsiębiorstw sprawiają, że najemcy celują w projekty biurowe oferujące dużo więcej niż tylko tradycyjne przestrzenie biurowe. Z takiego założenia wyszliśmy wprowadzając do naszych inwestycji autorską markę Adgar, czyli BeYOURSeLF. Rozszerzenie funkcji, które są dostępne w nowoczesnych biurowcach to naturalny krok do tego, aby były one tętniącymi życiem przestrzeniami nastawionymi na rozwój biznesu. Widzimy to między innym na warszawskim Mokotowie, który idzie z duchem czasu, stawia na różnorodność, pozostając atrakcyjną lokalizacją, która przyciąga międzynarodowych pracodawców”, komentuje Monika Szelenberger, Leasing & Asset Manager, Adgar Poland.

Adgar Wave to 10-kondygnacyjny budynek, oferujący około 14 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia, w którym znajdują się kawiarnie oraz nowoczesna siłownia Orange Theory. Dodatkowo, recepcje budynku niebawem zyskają nowe oblicze dzięki renowacji prowadzonej według projektu pracowni architektonicznej Medusa Group. Biurowiec jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów i zaledwie 10 minut jazdy od centrum Warszawy oraz od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*