JLL wybrany zarządcą biurowca Wołoska 24

WARSZAWA, 5 września 2016 r. – Firma doradcza JLL przejęła zarządzanie budynkiem biurowym Wołoska 24 w Warszawie. Do jej obowiązków należy utrzymywanie jak najlepszych relacji z najemcami oraz kompleksowe zarządzanie operacyjne, techniczne i finansowe nieruchomością. Inwestorem i deweloperem obiektu jest Ghelamco.

Wołoska 24, JLL

Łukasz Mazurczak, JLLŁukasz Mazurczak, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, JLL, informuje: „Cieszymy się z możliwości współpracy przy kolejnym po Warsaw Spire projekcie biurowym Ghelamco. Wołoską 24 cechuje kombinacja takich atutów jak szeroki dostęp do środków transportu publicznego, wysoki standard technologiczny oraz szereg rozwiązań proekologicznych. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie JLL w obszarze zarządzania nieruchomościami biurowymi przyczyni się do sukcesu tej inwestycji na stołecznym rynku nieruchomości”.

Wołoska 24 oferuje ok. 21 000 mkw. powierzchni biurowej oraz ok. 800 mkw. przestrzeni pod lokale handlowo – usługowe na parterze. Budynek zlokalizowany jest w centrum Mokotowa, przy ul. Wołoskiej 24, ok. 15 minut samochodem od centrum miasta i zaledwie 10 minut od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina. Lokalizacja ta zapewnia dostęp do licznych połączeń tramwajowych i autobusowych. Bliskość Galerii Mokotów z jej szeroką ofertą handlową, usługową i rozrywkową jest kolejnym atutem.

Biurowiec został oddany do użytku w II kw. 2016 r. Obiekt został zaprojektowany i zrealizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, czego potwierdzeniem jest otrzymany w tym roku certyfikat BREEAM Excellent.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*