JLL wydaje Praktyczny Poradnik Najemcy Biura

Warszawa, 12 maja 2015 r. – JLL, międzynarodowa firma doradcza, świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, wydała pierwszy odcinek Praktycznego Poradnika Najemcy Biura.

Praktyczny Poradnik Najemcy Biura

Praktyczny Poradnik Najemcy Biura (PPNB) to seria artykułów i krótkich filmów, które będą zamieszczane na portalu www.bazabiur.pl. Eksperci JLL – negocjatorzy, doradcy, architekci, asesorzy zielonych certyfikatów, zarządcy – będą radzić najemcom, na co zwracać uwagę zarówno w trakcie użytkowania biura na bieżąco, jak i procesie jego zmiany, podpisywania umowy najmu i aranżacji powierzchni.

Anna Młyniec, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL powiedziała: „Chcieliśmy stworzyć poradnik dla osób, które na co dzień nie są związane z rynkiem nieruchomości. W naszym poradniku będziemy poruszać wszystkie tematy, które, jak wynika z naszego doświadczenia, są dla najemców powierzchni biurowych najistotniejsze. Będziemy pisać - i nie tylko - o mechanizmach mających wpływ na rynek i ceny, o trendach, efektywności wykorzystania biura i elastyczności samych umów najmu, renegocjacjach, relokacjach, zielonych budynkach i wykończeniu powierzchni – o wszystkim, co w mniejszym lub większym stopniu dotyczy biura i jego użytkowników.”

Praktyczny Poradnik Najemcy Biura (PPNB) tworzą specjaliści JLL z działu wynajmu powierzchni biurowych, działu reprezentacji najemcy, działu doradztwa technicznego i certyfikacji oraz działu zarządzania nieruchomościami biurowymi.

Paulina Krasnopolska, Dyrektor ds. Komunikacji, JLL dodała: „Forma naszego poradnika – krótkie artykuły i filmy – będzie lekka i przystępna. Często będziemy wprowadzać elementy humorystyczne, aby nie były to tylko kolejne porady ekspertów, którzy używają hermetycznego języka. Stworzyliśmy nawet słownik polsko-nieruchomościowy – słownik żargonu agentów i doradców.”

Poradnik będzie ukazywał się cyklicznie na portalu www.bazabiur.pl – największej wyszukiwarce powierzchni biurowych w Polsce. Obecni i przyszli najemcy powierzchni biurowych będą mieli okazję w jednym miejscu znaleźć zarówno porady ekspertów, aktualności z rynku, najnowsze raporty o tematyce biurowej, porównać stawki czynszowe, jak również znaleźć odpowiednią dla siebie powierzchnię biurową.

Obecnie www.bazabiur.pl obejmuje ponad 2000 biurowców zlokalizowanych w całej Polsce.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*