Nowe umowy najmu w Prosta Office Centre

Warszawa, 21 grudnia 2016 r. – W tym półroczu firma Caterpillar Financial Services Poland nieco zwiększyła, a Caixabank przedłużył umowę najmu w Prosta Office Centre. W marcu 2017 r. do warszawskiego biurowca wprowadzi się kolejny najemca, światowy lider w branży IT, wynajmując ponad 1 000 m kw. Eksperci z międzynarodowej firmy JLL reprezentowali wynajmującego - CBRE Global Investors zarówno podczas renegocjacji warunków najmu z Caterpillar Financial Services Poland i Caixabank, jak i podczas rozmów z gigantem IT.

Caterpillar zajmuje obecnie 569 mkw. na ósmym piętrze Prosta Office Centre. Caixabank, zlokalizowany na tym samym piętrze, posiada biuro o wielkości 540 mkw. Łącznie, wraz z nowym najemcą, trzy firmy będą zajmowały w przyszłym roku ponad 2 200 m kw. powierzchni.

Jarosław Myszkowski, Country Manager/Członek Zarządu w Caterpillar Financial Service Poland, komentuje: „Wprowadziliśmy się do Prosta Office Centre w 2007 roku. Rozwijamy się i z biegiem lat pojawiła się potrzeba zwiększenia biura. Możliwość ekspansji w dotychczasowej lokalizacji była dla nas najlepszym rozwiązaniem, gdyż cenimy wysoki standard naszego biura. Jest też świetnie skomunikowane, a to naprawdę duży atut z punktu widzenia pracowników, którzy dojeżdżają tutaj do pracy z różnych zakątków Warszawy oraz spoza miasta.”

Piotr Kamiński, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL, dodaje: „ Zajmujemy się komercjalizacją powierzchni biurowych w Prosta Office Centre już od 6 lat i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Cieszymy się z każdego kolejnego najemcy, który nam zaufał. Jednocześnie obserwując rosnącą konkurencję na rynku biurowym, jesteśmy dumni z faktu, że Prosta Office Centre to ceniony obiekt wysokiej klasy, który może liczyć na lojalność najemców.”

Prosta Office Centre to budynek biurowy położony w pobliżu Ronda Daszyńskiego w Warszawie. Oferuje ponad 18 000 mkw. wysokiej jakości powierzchni w ramach dziesięciu kondygnacji oraz trzypoziomowy podziemny parking. Budynek oddano do użytku w 2007 r. Jednym z głównym atutów projektu Prosta Office Centre jest doskonały dostęp do środków transportu publicznego. Budynek znajduje się obok stacji metra Rondo Daszyńskiego i 20 minut jazdy od lotniska Okęcie. Prosta Office Centre jest certyfikowany w systemie BREEAM In-Use International na poziomie bardzo dobrym w kategorii jakość zarządzania (building management).

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*