Nowy adres JLL

Od poniedziałku, 30 maja 2016 nową siedzibą międzynarodowej firmy doradczej JLL jest budynek Warsaw Spire.

JLL Polska
Warsaw Spire
Plac Europejski 1
00-844 Warszawa
tel: 22 167 0000

Tomasz Trzósło„Chcieliśmy skonsolidować trzy warszawskie oddziały JLL w jednej – bardzo starannie dobranej lokalizacji. Wybór Warsaw Spire okazał się najlepszym rozwiązaniem. Nowoczesne biura z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, możliwość wynajęcia całej powierzchni na sąsiadujących piętrach, dostęp do komunikacji miejskiej i warunki najmu oferowane przez dewelopera – to czynniki, które braliśmy pod uwagę. W dalszej kolejności liczyły się także: ciekawa architektura, rozbudowana oferta udogodnień, takich jak np. duży klub fitness na terenie obiektu, przestrzeń wspólna obejmująca restauracje, kantyny i kawiarnie, czy atrakcyjnie zaaranżowane tereny zielone i rozwiązania dla rowerzystów. To wszystko wpisuje się w model nowoczesnego środowiska pracy, wykraczającego poza tradycyjne rozumienie biura. I na tym nam zależało”, wyjaśnia Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL Polska.

Elastyczne biuro stworzone dla pracowników przez pracowników

W swoim nowym biurze JLL wdroży swój autorski koncept nowej strategii środowiska pracy.

Joanna Gajewska-Sokołowska, JLLJoanna Gajewska – Sokołowska, Dyrektor Centrum Zarządzania Umowami Najmu oraz Usług Korporacyjnych, JLL, komentuje: „ Stworzyliśmy przestrzeń dostosowaną do różnych potrzeb i stylów pracy. Taka aranżacja sprzyja zarówno pracy w grupie, w obrębie własnego działu, jak również pracy projektowej z osobami z różnych departamentów, czy pracy w pełnym skupieniu. Zespół będzie miał szeroki wybór pomieszczeń odpowiednich do typu aktualnie realizowanych zadań. Nowe biuro będzie oparte o strategię elastycznego środowiska pracy, w modelu współdzielonych biurek w niektórych departamentach, w zależności od rodzaju prowadzonych projektów, czy ilości spotkań poza biurem”.

Na dostępnej powierzchni zaaranżowanych zostanie m.in. kilkadziesiąt sal konferencyjnych różnej wielkości, pokoje do pracy w skupieniu, dwie biblioteki, czyli strefy zupełnej ciszy z możliwością odpoczynku, jak również otwarte przestrzenie do nieformalnych spotkań pracowniczych i część relaksacyjna.

„Przed przystąpieniem do projektowania przeprowadziliśmy pełen proces strategii środowiska pracy, prowadząc specjalistyczne obserwacje, analizy i ankiety, pytaliśmy też pracowników, na czym im najbardziej zależy. Bardzo istotnym elementem nowego biura będą strefy nieformalnych spotkań, odpoczynku, relaksu. Nowe biuro JLL stworzyliśmy wszyscy razem, tak aby było lubiane przez cały zespół”, wymienia Tomasz Trzósło.

Autorami koncepcji aranżacji są eksperci z Tétris. Nowe biuro będzie certyfikowane według standardów BREEAM przez wyspecjalizowany zespół JLL Polska.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*