Piękna 68 wita nowych najemców

Warszawska powojenna kamienica Piękna 68 zyskała dwóch nowych najemców. Swoje biura ulokowały tutaj: Cenatorium – pierwszy komercyjny dostawca pełnej informacji o szeroko pojętym rynku nieruchomości mieszkalnych, oraz Leinonen Poland – polski oddział fińskiej firmy specjalizującej się w księgowości korporacyjnej. Tym samym obiekt osiągnął 100% poziom najmu.

Firmy Cenatorium i Leinonen Poland zajęły w kamienicy łącznie trzy piętra. Najemcy wprowadzili się pod koniec lipca do nowej lokalizacji.

„Zdecydowaliśmy się na Piękną 68 ze względu na idealną lokalizację w stylowej części Śródmieścia. Dobry dojazd z każdego zakątka miasta jest ważny dla naszych pracowników, ale i gości. Ze względu na prowadzony przez nas biznes bardzo istotne było też sąsiedztwo Politechniki Warszawskiej, z którą współpracujemy. Ponadto, bardzo spodobała nam się koncepcja biura w odnowionej powojennej kamienicy. To gwarantuje niepowtarzalny klimat i, mamy nadzieję – inspirację”, informuje Katarzyna Jedlińska, szefowa komunikacji w Cenatorium.

„Drugie dziesięciolecie naszej działalności w Polsce rozpoczniemy w nowym biurze przy Pięknej 68. To wygodny, dobrze skomunikowany obiekt. Bliskość metra oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych ułatwi nam dojazd do pracy, a okolica zapewni niemal nieograniczoną liczbę miejsc na spotkania biznesowe”, informuje Jan Grönqvist z Leinonen Poland.

Piękna 68

Piękna 68 to sześciokondygnacyjny budynek biurowy oddany do użytku w 1948 r., gruntownie zmodernizowany w 2014 r. Położony jest w połowie drogi między warszawskimi Filtrami a Placem Konstytucji. Firma doradcza JLL pełni funkcję zarządcy budynku.

„Obserwujemy wśród najemców rosnące zapotrzebowanie na mniejsze powierzchnie biurowe w prestiżowej śródmiejskiej lokalizacji. Kameralne, odnowione obiekty, takie jak Piękna 68, odpowiadają na potrzeby najemców, zapewniając im komfort pracy i prowadzenia biznesu w centrum miasta”, mówi Małgorzata Więcko, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, JLL.

Odnowiona Piękna 68 oferuje najemcom 1 600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynek położony po sąsiedzku ze zrewitalizowanym kompleksem Hala Koszyki, zlokalizowany jest w samym sercu Śródmieścia Południowego w pobliżu najważniejszych warszawskich węzłów komunikacyjnych, m.in. Dworca Centralnego oraz stacji metra Politechnika i Centrum.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*