PORR wchodzi do OPERA Office

Portfolio najemców Opera Office w Gdańsku powiększyło się o kolejną firmę - PORR  S.A., która jest czołowym generalnym wykonawca na rynku budownictwa w Polsce.

Dodatkowo, od ubiegłego roku umowy najmu w Opera Office przedłużyło pięciu najemców. Metsä Group Services, fińska firma z branży przemysłu drzewnego, zajmuje ponad 1 000 mkw. Na Raiffeissen Bank Polska - przypada 1 185 mkw. KPMG, międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych, przedłużyła kontrakt i dobrała dodatkową powierzchnię zajmując obecnie 640 mkw. Z kolei Lloyd’s Register, najstarsze towarzystwo klasyfikacyjne na świecie, po ekspansji zajmuje 630 mkw. Euro STYL przedłużył dotychczasową umowę najmu i rozszerzył metraż do łącznie 250 mkw.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest firma doradcza JLL.

Marcin Faleńczyk

Budynek Opera Office charakteryzuje wysoki standard powierzchni oraz znakomita lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Położenie w zabytkowym parku i dbałość właściciela o zieleń to kolejne atuty, które doceniają pracownicy firm mających swoje siedziby w obiekcie. Wejście do Opera Office nowego najemcy, firmy PORR, oraz decyzja dotychczasowych o przedłużeniu kontraktów pokazuje, że dla przedstawicieli różnych branż Opera Office to długofalowy biznesowy adres biurowy – jednocześnie kameralny i dobrze wyeksponowany.

Marcin Faleńczyk

Szef trójmiejskiego biura JLL

„Dzięki swemu położeniu i charakterystyce, Opera jest projektem oferującym jedyne w swoim rodzaju walory i klimat. Cieszymy się że zarówno nasi aktualni, jak i nowi klienci doceniają unikatowość Opery i że będziemy mieli okazję im służyć przez kolejne lata” – komentuje Michał Proński z Sharow Capital, Asset Manager dla Opera Office.

Oddany do użytku w sierpniu 2012 r. biurowiec klasy A oferuje 8 200 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynek liczy pięć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną, którą zajmuje parking na 122 samochody. Opera Office zlokalizowana jest blisko centrum Gdańska, przy głównej arterii komunikacyjnej – Alei Zwycięstwa, na pograniczu dzielnicy Wrzeszcz, stanowiącej zaplecze handlowo-usługowe miasta.

Opera Office położona jest 6 minut pieszo od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej i w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, u zbiegu głównych linii tramwajowych Gdańska. Budynek charakteryzuje jeden z najwyższych w Trójmieście wskaźników miejsc parkingowych. Tuż obok biegnie ścieżka rowerowa, a sam obiekt oferuje szereg udogodnień dla rowerzystów. Budynek wyróżnia się wysoką jakością wykończenia części wspólnych i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Unikalną cechą biurowca jest także jego nowoczesna forma architektura z przeszklonym zielonym patio wewnątrz budynku, z zachowanym starodrzewem nawiązującym do otaczającego inwestycję parku. 

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*