Restauracja Salvia na terenie kompleksu UNITY CENTRE

Do grona najemców budynku UNITY Square One dołączy nowy lokal gastronomiczny. Restauracja Salvia zachwyci ciepłym i oryginalnym wnętrzem oferując dania kuchni europejskiej. Lokal pomieści do 120 gości a otwarcie planowane jest wiosną 2024. Firma JLL jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację inwestycji.

Eleganckie wnętrza restauracji z modernistycznym twistem będą obejmowały przestrzeń restauracyjną wraz ze stylowo urządzonym barem i strefą lounge. O nastrój w wieczornych godzinach zadba fortepian a także muzyka na żywo w wybranych dniach tygodnia. Dodatkowym walorem jest winiarnia z bogatą ofertą wybranych win i alkoholi. W lokalu zaprojektowano również kids corner, czyli strefę przebywania i zabawy dla najmłodszych. Na specjalne okazje będzie dostępna również wydzielona sala VIP, która pomieści ok 16 osób.

W Salvii goście będą cieszyć się kuchnią europejską z elementami kuchni polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni śródziemnomorskiej oraz dużym wyborem ryb i owoców morza. W godzinach południowych w restauracji będzie serwowana specjalna oferta dań lunchowych, natomiast od południa menu będzie oferować bardziej wyrafinowane dania tworzone na bazie wyselekcjonowanych produktów sezonowych. Pracę kucharzy będzie można oglądać na żywo dzięki otwartej części kuchni w tzw. Fishmarkecie, czyli miejscu gdzie będzie prezentowana oferta ryb i owoców morza.

Dorota Gruchała

Tak wyjątkowa restauracja, która oferuje nie tylko wyśmienitą kuchnię ale również stylowy wystrój i niezwykłą atmosferę, nie tylko wpisze się w charakter kompleksu, ale także zaprosi gości do korzystania z ogródka, który znajdzie się zaraz przy placu zewnętrznym. To kolejny krok ku temu aby UNITY CENTRE stało się tętniącym życiem miejscem spotkań oraz wypełniło się również popołudniami - po godzinach pracy obecnych najemców biurowych.

Dorota Gruchała

Senior Director, Head of Offices in Krakow and Katowice, JLL.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że rok 2024 przyniesie w UNITY CENTRE wiele nowości, takich jak otwarcie dwóch restauracji – zaczynając od Salvii na wiosnę, która doskonale wpisuje się w nasze standardy – oraz hotelu i apartamentowca należących do sieci Radisson RED. Nasz kompleks jest ważnym miejscem na mapie Krakowa, cieszymy się zatem, że będzie on dostępny nie tylko dla krakowian.”, mówi Magdalena Zielińska-Warszawa, CEO w firmie GD&K Consulting będącej współwłaścicielem kompleksu UNITY CENTRE.

Na terenie UNITY CENTRE w roku 2024 planowane jest również otwarcie restauracji na najwyższych piętrach budynku UNITY Tower, hotelu Radisson RED oraz apartamentowca Radisson RED Apartments co poszerzy ofertę kompleksu o łącznie 3 lokale gastronomiczne, strefę fitness oraz możliwość krótko i długoterminowego pobytu.

UNITY CENTRE to największe wielofunkcyjne centrum biznesowe w Krakowie, składające się z pięciu budynków o charakterze metropolitalnym, mieszanej funkcjonalności i zróżnicowanej skali rozwoju. Kompleks wyróżnia się doskonałą lokalizacją w samym sercu Krakowa oraz najwyższym wieżowcem, z którego można podziwiać panoramę miasta. Inwestycja przeznaczona jest dla tych, którzy stronią od kompromisów i chcą być w centrum biznesu, wydarzeń, informacji i kultury.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*