Skanska wybiera JLL na zarządcę biurowca Atrium 2 w Warszawie

Warszawa, 23 maja 2016 r. – Skanska Property Poland powierzyła międzynarodowej firmie doradczej JLL zarządzanie biurowcem Atrium 2 w Warszawie.

JLL będzie świadczyć kompleksowe usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami biurowymi – od sprawnego przejęcia opieki nad budynkiem, przez utrzymywanie jak najlepszych i efektywnych relacji z najemcami, po nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi, administracyjnymi i finansowymi. Działania prowadzone będą w zgodzie z polityką zrównoważonego rozwoju oraz przy pełnej dbałości o komfort pracy użytkowników budynku.

Atrium 2 powstało w samym centrum Warszawy - przy ul. Pereca 1, tuż obok Ronda ONZ. Lokalizacja zapewnia szeroki dostęp do środków komunikacji miejskiej – w tym II linii metra. Budynek oferuje ponad 20 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A w ramach 15 kondygnacji naziemnych. Do dyspozycji najemców oddano 126 miejsc postojowych dla samochodów i ok. 40 dla rowerów. Zaprojektowany zgodnie z polityką zrównoważonego budownictwa wdrożoną przez Skanska obiekt będzie certyfikowany w systemie LEED na najwyższym, platynowym poziomie.

Łukasz Mazurczak

Łukasz Mazurczak, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, JLL, dodaje: „Atrium 2 cechuje szereg atutów takich jak dogodna lokalizacja w centrum Warszawy, szeroki dostęp do środków transportu publicznego, najwyższy standard wykończenia powierzchni czy zastosowanie proekologicznych rozwiązań. To ciekawy adres biurowy dla firm ceniących zdrowe i komfortowe środowisko pracy. Cieszymy się z możliwości współpracy ze Skanska Property Poland przy ich stołecznej inwestycji”.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*