The FORM wita pierwszego najemcę

ING Hubs Poland, jeden z globalnych hubów świadczących usługi w zakresie technologii, danych i ryzyka dla jednostek ING na całym świecie, został pierwszym najemcą flagowego budynku biurowego Lincoln Property Company, The FORM w Warszawie, po zawarciu umowy najmu ponad 7 000 mkw. powierzchni.

Zawarcie umowy najmu jest następstwem decyzji ING Hubs Poland o konsolidacji warszawskich biur w jednej lokalizacji, wybierając The FORM, biurowiec nowej generacji na warszawskiej Woli. Nowa siedziba ING Hubs Poland, która ma zostać otwarta w styczniu 2025 roku, będzie zlokalizowana na parterze, pierwszym i drugim piętrze The FORM, z parterem służącym jako otwarta przestrzeń dostępna zarówno dla klientów, pracowników, jak i lokalnej społeczności. Przestrzeń ta umożliwi organizowanie bardziej nieformalnych spotkań, a jednocześnie zapewni wygodne miejsce do pracy.

Podczas transakcji ING Hubs Polska reprezentowała firma doradcza JLL, natomiast doradztwo prawne zapewniła kancelaria Clifford Chance. Natomiast kancelaria Decisive Worldwide uczestniczyła w transakcji jako doradca prawny dla Lincoln Property Company.

„Jesteśmy zaszczyceni, że ING Hubs Poland wybrało The FORM na swoją nową siedzibę. Wierzę, że nasz budynek zapewni optymalne warunki do wspierania rozwoju działalności ING Hubs Poland, ze względu na najlepsze na rynku standardy zrównoważonego rozwoju i dobrego samopoczucia. W całym procesie deweloperskim wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i rozwiązania, aby pomóc zmniejszyć wpływ na środowisko i zapewnić użytkownikom najlepsze warunki sprzyjające dobremu samopoczuciu. Budowa The FORM przebiega zgodnie z harmonogramem, a budynek ma zostać ukończony w grudniu 2024 r. Z niecierpliwością czekamy na powitanie ING Hubs Poland w styczniu 2025 r.". - mówi Damian Grzywacz, Dyrektor Zarządzający Lincoln Property Company Poland

Marzena Zielonka

Wybór The FORM, budynku biurowego przygotowanego technologicznie do raportowania ESG, jest dla ING HUBS kluczowym krokiem w realizacji ich strategii zrównoważonego rozwoju w Polsce. Z radością i satysfakcją obserwujemy, jak grono naszych Klientów powiększa się o firmy coraz bardziej świadome swojego oddziaływania na środowisko. Jesteśmy więc dumni, że możemy im pomóc w tym procesie, wspierając ich w wyborze przestrzeni zrealizowanej zgodnie z tymi wartościami.

Marzena Zielonka

Senior Director, Office Agency, Tenant Representation, JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*