Top-owy dostawca wynajmu długoterminowego w UNITY CENTRE

Grupa Masterlease, topowy gracz na rynku wynajmu długoterminowego i leasingu samochodów, już w czerwcu 2024 br. dołączy do grona najemców krakowskiego kompleksu UNITY CENTRE. Firma zajmie 160 mkw. powierzchni na parterze biurowca UNITY TOWER, najwyższego budynku w Krakowie. Firma JLL jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację inwestycji.

Grupa Masterlease jest jednym z liderów rynku CFM (Car Fleet Management) w Polsce. Firma obsługuje flotę prawie 40 tys. samochodów i zapewnia usługi z zakresu wynajmu długoterminowego, leasingu z serwisem i zarządzania flotą. Oferuje nowoczesne produkty finansowe wraz z usługami dodatkowymi. Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów do 3,5 tony a jej klientami są polskie firmy oraz międzynarodowe koncerny dbające o jakość i osiągające sukcesy w biznesie. Biura firmy są zlokalizowane w największych miastach Polski, a kolejne z nich otworzy się w krakowskim UNITY TOWER już w czerwcu 2024 r., oferując specjalistyczne usługi najemcom kompleksu.

Agnieszka Majka-Pietruszka

Masterlease to znacząca firma zarówno pod względem swojej pozycji na rynku, jak i usług, jakie oferuje swoim klientom. Dlatego bardzo nas cieszy, że dostrzegli walory UNITY CENTRE i to tutaj zdecydowali się otworzyć kolejne swoje biuro. Jest to wyjątkowy kompleks, wyróżniający się pod każdym względem – architektury, lokalizacji i dostępnych tu udogodnień. Teraz, Masterlease dodatkowo wzbogaci ofertę usług jakie są oferowane najemcom i dołączy do szerokiego grona obecnych tu firm.

Agnieszka Majka-Pietruszka

New Clients Director, Office Agency, JLL

UNITY CENTRE to największe wielofunkcyjne centrum biznesowe w Krakowie, zlokalizowane przy ulicy Lubomirskiego 5, składające się z pięciu budynków o charakterze metropolitalnym, mieszanej funkcjonalności i zróżnicowanej skali rozwoju. W skład kompleksu wchodzą trzy biurowce, w tym najwyższy w Krakowie UNITY TOWER o wysokości 102,5 metra. Cały kompleks obejmie 46 000 mkw. GLA powierzchni na wynajem klasy A, natomiast budynek UNITY TOWER to 27-kondygnacyjny biurowiec o całkowitej powierzchni najmu brutto ok. 16 500 mkw.

Kompleks wyróżnia się doskonałą lokalizacją w samym sercu Krakowa, w położeniu ok 5 minut od Dworca Centralnego oraz Galerii Krakowskiej, a także najwyższym wieżowcem, z którego można podziwiać panoramę miasta. Inwestycja przeznaczona jest dla tych, którzy stronią od kompromisów i chcą być w centrum biznesu, wydarzeń, informacji i kultury. Na terenie UNITY CENTRE, zaplanowane są nowoczesne przestrzenie do pracy, lokale usługowe, luksusową rezydencję z mieszkaniami do wynajęcia, hotel i sprzyjające relaksowi przestrzenie publiczne.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*