Trustwave rozszerza umowę najmu w Prosta Office Centre

Warszawa, 6 lipca 2015 r. – Trustwave - globalny dostawca usług i produktów związanych z bezpieczeństwem informatycznym - rozszerzył dotychczasową umowę najmu 1 000 mkw. w Prosta Office Centre o dodatkowe 1 400 mkw. powierzchni biurowej. Firmę w procesie negocjacji warunków najmu wspierali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Anna Krześniak, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL, komentuje: „Zadowolona ze swojej siedziby firma Trustwave, rozszerzyła powierzchnię biurową wynajmowaną w budynku Prosta Office Centre do 2400 mkw. Decyzja ta potwierdza możliwość elastycznego rozwoju, jaką obiekt daje swoim najemcom. Trustwave docenia komfortowe środowisko pracy i dogodną lokalizację oferowane przez biurowiec, jak również elastyczność właściciela”.

Prosta Office Centre

Prosta Office Centre to budynek biurowy położony w pobliżu Ronda Daszyńskiego w Warszawie. Oferuje ponad 18 000 mkw. wysokiej jakości powierzchni w ramach dziesięciu kondygnacji oraz trzypoziomowy podziemny parking. Budynek oddano do użytku w 2007 r. Jednym z głównym atutów projektu Prosta Office Centre jest jego doskonały dostęp do środków transportu publicznego. Budynek znajduje się zaledwie 300 metrów od stacji metra Rondo Daszyńskiego i 20 minut jazdy od lotniska Okęcie. Prosta Office Centre niedawno otrzymał certyfikat BREEAM In-Use International na poziomie bardzo dobrym w kategorii jakość zarządzania (building management). Właścicielem budynku jest CBRE Global Investors.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*