VMLY&R podpisało umowę najmu w Zabłocie Business Park B

Firma VMLY&R podpisała umowę najmu w krakowskim biurowcu Zabłocie Business Park B. JLL reprezentowało najemcę w procesie negocjacji umowy.

VMLY&R Poland jest częścią globalnej agencji brand & customer experience. Firma zatrudnia ponad 12 000 pracowników na całym świecie, w tym około 350 w Warszawie i Krakowie.

„W związku z rozwojem naszej firmy oraz ewolucją naszych potrzeb biurowych zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do nowoczesnego biura, zapewniającego nam dużą elastyczność i odpowiadającego naszemu zmieniającemu się podejściu do pracy. Zabłocie Business Park B to biurowiec, który w pełni spełnia nasze wymagania i będzie doskonałym miejscem pracy dla naszego zespołu. Jesteśmy zadowoleni z wyboru tej lokalizacji”, mówi Piotr Friedberg, szef krakowskiego biura VMLY&R.

Zabłocie Business Park B to drugi etap kompleksu biurowego, który będzie się składał z trzech budynków (A, B i C), oferujących odpowiednio 11 000, 14 500 i 10 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Dużą zaletą kompleksu biurowego jest jego lokalizacja w bardzo popularnej dzielnicy Zabłocie. Szybki dojazd do centrum Krakowa, tak jak i innych dzielnic, zapewnia bliskość przystanków tramwajowych, w tym Krakowskiego Szybkiego Tramwaju.

Maciej Fielek

Firma VMLY&R wynajęła prawie 600 mkw., tworząc na wynajętej powierzchni strefę coworkingową z wieloma ciekawymi udogodnieniami, które będą stanowić urozmaicenie podczas codziennej pracy zespołu naszego klienta. Ponadto, nowe biuro VMLY&R cechuje nowoczesny design, a sama powierzchnia została zaaranżowana z myślą zarówno o pracy projektowej, jak i zadaniach wymagających skupienia.

Maciej Fielek

Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*