Zespół MVGM wybrał nowe biuro

Warszawski biurowiec myhive Crown Point – to tutaj za rok przeprowadzi się MVGM, wiodąca firma specjalizująca się w obszarze property management. Nowe biuro firmy zostanie zaaranżowane na blisko 1 000 mkw. powierzchni.

„Po wielu latach pracy na warszawskiej Woli, wcześniej jako część zespołu JLL, traktujemy ją w kategorii naszego biznesowego domu. Tę opinię potwierdziło też wewnętrzne badanie wśród pracowników firmy, którzy wskazali ją jako preferowaną lokalizację naszego docelowego biura. W końcu wybór padł na myhive Crown Point z portfela IMMOFINANZ, którym równocześnie zarządzamy. Nasi pracownicy świetnie znają ten projekt i bardzo dobrze się w nim czują”, tłumaczy Virginie de Baere, Dyrektor Zarządzająca MVGM w Polsce.

Przeprowadzka do nowej siedziby jest planowana na pierwszy kwartał przyszłego roku.

„Do myhive Crown Point przeniesiemy się niedługo po pierwszych urodzinach MVGM w Polsce. Ten moment będzie z pewnością symbolicznym początkiem nowego etapu w rozwoju naszej firmy. Zakończyliśmy już przygotowanie projektu funkcjonalnego biura, a przed nami pozostaje opracowanie projektu aranżacji powierzchni biurowej. Naszym celem jest stworzenie komfortowego i różnorodnego środowiska pracy”, dodaje Virginie de Baere.

Społeczność myhive

myhive Crown Point to nowoczesny 8-piętrowy budynek oferujący 11 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Biurowiec jest zlokalizowany przy ul. Prostej tuż obok stacji metra Rondo Daszyńskiego. myhive Crown Point to nie tylko miejsce pracy, ale też networkingu. Przestronne lobby obiektu daje wiele możliwości do organizowania różnego typu eventów i spotkań, specjalnie z myślą o przedstawicielach społeczności myhive.

„Wszystkie nasze nieruchomości biurowe są dla nas tak samo ważne, jednak myhive Crown Point darzymy szczególnym sentymentem, gdyż od lat jest to również siedziba naszej firmy. Nasz team wyjątkowo ceni to miejsce nie tylko za bliskość stacji metra, ale także kameralność budynku oraz dostępność wszystkich niezbędnych usług, nie wspominając o korzyściach jakie niesie za sobą praca w budynku objętym marką myhive. Wierzymy, że pracownicy MVGM polubią to miejsce właśnie z tych samych powodów”, skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.  

MVGM i JLL znowu razem

W poszukiwaniu nowej lokalizacji i negocjacjach zespół MVGM był reprezentowany przez firmę JLL.

Anna Młyniec

Podpisanie umowy w myhive Crown Point było dla nas bardzo szczególną transakcją. Zespół MVGM to w większości nasi koledzy, z którymi przez wiele lat współpracowaliśmy w ramach JLL, dlatego bardzo dobrze rozumieliśmy ich wszystkie oczekiwania, a poszukiwania odpowiedniej lokalizacji prowadziliśmy tak, jakbyśmy realizowali ten projekt dla siebie. MVGM to lider w swoim obszarze biznesowym, celujący w projekty biurowe z charakterem, zlokalizowane w biznesowym sercu miasta, które równocześnie oferują szereg nowoczesnych rozwiązań. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać MVGM w tym procesie.

Anna Młyniec

Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*