Centrum medyczne w Carbon Tower

LUX MED otworzy swoje centrum medyczne w najnowszym wrocławskim projekcie grupy Cavatina Holding S.A.

Grupa LUX MED, lider prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce, wynajęła blisko 2 000 mkw. w budynku Carbon Tower we Wrocławiu. Firma zajmie całe 3. piętro biurowca. Otwarcie nowej placówki jest planowane na wrzesień tego roku. W procesie poszukiwania nowego biura Grupie LUX MED doradzali eksperci z JLL.

„Cavatina utożsamiana jest z wyjątkowymi projektami biurowymi, wyróżniającymi się architekturą i niestandardowymi rozwiązaniami. Oddany do użytku w zeszłym roku Diamentum Office we Wrocławiu z fasadą inspirowaną strukturą kryształów to jeden z przykładów naszych projektów. Obiekt zyskał uznanie na rynku lokalnym i ogólnopolskim, a jego komercjalizacja przebiegła w błyskawicznym tempie. Budynek został również nagrodzony tytułem TOPBuilder 2019. Carbon Tower to nasza druga realizacja na wrocławskim rynku. W przygotowaniu mamy już kolejne obiekty komercyjne, które w najbliższych latach dostarczą we Wrocławiu ponad 100 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej wykorzystującej najnowocześniejsze technologie”, komentuje Daniel Draga, Członek Zarządu, CFO Cavatina.

Carbon Tower to nowoczesny projekt, który dostarczy ponad 19 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Jego struktura charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Całości dopełnia atrakcyjna przestrzeń przed budynkiem wypełniona małą architekturą i zielenią miejską. Inwestycja zlokalizowana jest w biznesowej części Wrocławia przy ulicy Fabrycznej, tuż przy pętli tramwajowej. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne dzięki bliskości środków transportu miejskiego. Budynek będzie wyposażony w najnowocześniejsze technologie, które pozwolą na zarządzanie całym obiektem z poziomu dedykowanej aplikacji INTEGRAL. Zastosowane funkcjonalności i rozwiązania będą także dodatkowym udogodnieniem dla najemców i pomogą w łatwiejszym użytkowaniu budynku już od momentu wejścia na recepcję.

„Już wkrótce nasi pacjenci będą mogli skorzystać tu z pomocy najlepszych specjalistów, wykonać wiele specjalistycznych badań w bardzo komfortowych warunkach i nowoczesnych przestrzeniach”, mówi Anna Łuś, Dyrektor Makroregionu Zachód w Grupie LUX MED.

Katarzyna Krokosińska

Wrocław jest trzecim największym hubem biurowym w Polsce, a jego zachodnia część to bardzo dynamicznie rozwijająca się dzielnica biznesowa tego miasta. Stąd ważne, aby jej oferta była uzupełniana o szereg udogodnień dedykowanych zarówno pracownikom, jak i okolicznym mieszkańcom. Niewątpliwym atutem Carbon Tower będzie z pewnością centrum medyczne LUX MED

Katarzyna Krokosińska

Dyrektor oddziału JLL we Wrocławiu

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*