Na Studio B zawisła wiecha

Przy ul. Prostej w Warszawie powstaje kompleks dwóch biurowców o nazwie Studio. Prace konstruktorskie przy budowie drugiego etapu inwestycji zakończyły się, co oznacza, że budynek B osiągnął docelową wysokość 55-ciu metrów.

W ramach inwestycji powstanie zrównoważona przestrzeń przystosowana do różnych form pracy. Do dyspozycji użytkowników Studia przeznaczono tarasy z funkcją relaksu i rekreacji, dodatkowo powstanie też zielony, otwarty plac z małą architekturą.

W inwestycji zostaną zastosowane nawilżacze powietrza, klimatyzacja oparta o belki chłodzące oraz innowacyjne oświetlenie LED z systemem kontroli światła dziennego. Dodatkowo budynek będzie wykorzystywał tzw. wodę szarą, która nie nadaje się do spożycia, ale może być wykorzystana np. do spłukiwania toalet.

Kompleks Studio powstaje w atrakcyjnej lokalizacji Warszawy, między dwiema stacjami metra – Rondem ONZ i Rondem Daszyńskiego. Planowana data oddania do użytkowania Studio B została wyznaczona na koniec sierpnia 2023 roku. Biurowiec dostarczy 16 400 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*