Strona używa ciasteczek. Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej.Rusza budowa Skylinera

01-08-2017

1 września bieżącego roku rozpocznie się budowa Skylinera przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Budynek, który będzie oferować prawie 44 tys. m2 powierzchni najmu, ma mierzyć 195 metrów wysokości, dzięki czemu dołączy do grona najwyższych budynków w stolicy.

Planowane są 30 poziomy biurowe, a także dostępne zarówno dla najemców jak i mieszkańców Warszawy 4 poziomy handlowo-usługowe. Na wysokości 165 metrów znajdą się 2 poziomy Skybaru z panoramą miasta. 5 podziemnych kondygnacji parkingu zapewni 428 miejsca dla samochodów osobowych, 500 dla rowerów, a także szatnie z przebieralniami dla rowerzystów. Recepcję budynku od wejścia metra będzie dzielić jedynie 7 metrów.

Zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski Skyliner to już kolejna inwestycja realizowana wspólnie przez Karimpol Polska i Warbud jako generalnego wykonawcę. Ten certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent budynek ma być oddany do użytku w 2020 r.

Powiązane newsy