Jesienią ruszy budowa Skylinera II

Pozwolenie na budowę otrzymał 130-metrowy Skyliner II mieszczący się tuż przy Rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli. Jego budowa ma ruszyć jesienią tego roku.

Na najwyższych kondygnacjach biurowca powstaną zielone tarasy o łącznej powierzchni około 900 mkw, z czego na ostatnim poziomie został zaprojektowany mini amfiteatr ze sceną oraz przestrzenią eventową. Jako nowoczesny i zrównoważony projekt, Skyliner II wpisze się w najnowsze trendy związane z ESG. Budynki w kompleksie mają nawzajem uzupełniać się architektonicznie, tworząc spójną całość.

Wieża dostarczy 23 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej rozmieszczonej na 28 kondygnacjach. Lokale usługowe zajmą blisko 1000 mkw. Biurowce w kompleksie Skyliner połączy wspólne podium, a łącznie dostarczą 73 000 mkw powierzchni najmu. Przewidziano także 5-kondygnacyjny parking podziemny na ponad 200 samochodów. Skyliner II będzie ubiegał się o certyfikat BREEAM na poziomie Outstanding, a w planach jest zasilanie biurowca z odnawialnych źródeł energii.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*