SKYSAWA nominowany do BREEAM Award 2020

Nowoczesny budynek SKYSAWA A o powierzchniach biurowo-usługowych został nominowany do BREEAM Award 2020 w kategorii „Commercial Projects – Design Stage Award”. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów wyłaniających wyjątkowe projekty budowlane.

Warto zauważyć, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym oraz zrównoważonemu podejściu budowlanemu, SKYSAWA A jest jedynym budynkiem w całej Polsce konkurującym z zagranicznymi projektami o tytuł najlepszej inwestycji.

SKYSAWA to kompleks biurowo-usługowy składający się z dwóch budynków, niższego A oraz wysokiego B. Inwestycja powstaje w samym sercu warszawskiego Śródmieścia – przy ulicy Świętokrzyskiej 36, tuż przy stacji metra Rondo ONZ.

Wyróżniający się ponadczasową architekturą oraz wysokowydajnymi i energooszczędnymi systemami, flagowy projekt SKYSAWA dostarczy ponad 40 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A w prestiżowej lokalizacji. Do dyspozycji najemców oraz gości budynku będą liczne udogodnienia takie jak zielone tarasy do wypoczynku, punkty handlowo-usługowe oraz bezpośrednie połączenie ze stacją metra Rondo ONZ. Planowana data zakończenia inwestycji budynku A to III kw. 2021, budynku B – III kw. 2022.

Powiązane newsy

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*